Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? állatorvoshoz nem...

Mit tegyek? állatorvoshoz nem tudom elvinni.

Figyelt kérdés
Van egy keverék kutyám és néhány napja semmit sem eszik csak vizet iszik. Máma láttam hogy füvet evett de egy az egybe kihányta a fűszálakat.És nem csak a fűszálakat hányta ki hanem ilyen fehér habos hányást is. mit csináljak állatorvoshoz nem tudom elvinni bármennyire is akarom. Most is a háza mögött fekszik és hangosan veszi a levegőt, alig tud menni a lába néha néha remeg, és hát 10-11 éves! Mit tegyek? a válaszokat előre is köszönöm!
2009. dec. 10. 20:31
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
sajnálom a kutyust:-((
2009. dec. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Anyám is nagyon szerette, ő is segíteni akart rajta mint én, csak az a bunkó fater mondta h minek kihívni az orvost, de tök mind1 akk is kihívtuk volna ha kibirta volna!!! Van még egy kutyánk 7-8 hónapos!! de ő sosem lesz olyan amilyen a Mazsi volt.
2009. dec. 14. 16:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!