Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? állatorvoshoz nem...

Mit tegyek? állatorvoshoz nem tudom elvinni.

Figyelt kérdés
Van egy keverék kutyám és néhány napja semmit sem eszik csak vizet iszik. Máma láttam hogy füvet evett de egy az egybe kihányta a fűszálakat.És nem csak a fűszálakat hányta ki hanem ilyen fehér habos hányást is. mit csináljak állatorvoshoz nem tudom elvinni bármennyire is akarom. Most is a háza mögött fekszik és hangosan veszi a levegőt, alig tud menni a lába néha néha remeg, és hát 10-11 éves! Mit tegyek? a válaszokat előre is köszönöm!
2009. dec. 10. 20:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
74%
Próbálj neki valami fuvart intézni, mert hagyni betegen szenvedni kegyetlenség! Lehet, hogy nincs komoly baja, csak valami gyomor vagy bélfertőzés, de ez csak akkor derül ki, ha látja az orvos!
2009. dec. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért lesz jobban a cukortól,mert a többnapos hányás miatt valószínűleg nagyon leesett a vércukra-attól remeghet a lába-.Egy kicsit adj neki és meglátod,hogy segít-e.

De valakit mindenképp kérj meg,hogy vigyen el orvoshoz vele.Szegényke,nem érdemli meg,hogy csak úgy elpusztuljon,eddig szolgálta a családot,most ő szorulna segítségre.Apukádat-nem akarom megbántani,de véleményem van róla-Anyukádnak nincs jogosítványa?Vagy tesód?

2009. dec. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
És eddig mit csináltatok, ha megbetegedett, vagy oltani kellett? Gondolom nem most költözött el az állatorvos a környékről, hanem már régen.
2009. dec. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
82%

Légyszives írj,mi van a kutyusoddal!!!

Nagyon szeretném tudni,hogy mit sikerült tenned.

2009. dec. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
73%
szia hol lax? mert ha valahol közle hozzánk én szivesen segítek!még jó orvost is tudok!
2009. dec. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Szombathely mellett Balogunyomba, sztem kihívom az orvost mert kocsival nem tudjuk bevinni anyámnak meg nincs jogsija. De hogy tudnám megetetni kockacukorral mikor mindig nyújtom feléje a kaját elfordul!!!????
2009. dec. 11. 18:41
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

jól teszed hívd ki! de ne halogasd !ne próbálkozz semmi féle otthoni trükkel!HÍVD KI MINÉL ELÖBB A DOKIT!!!!

aztán irj h mi lett a kutyusoddal!

2009. dec. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Holnap délelött kijön az állatorvos!!
2009. dec. 12. 14:33
 19/22 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekel akk leírom mi történt: délelött kijött volna az állatorvos de reggelre a kutyám meghalt már nem bírta tovább, de az állatorvos is csak elaltatni tudta volna. . . . . . . . . . . . . . azt szeretném még mondani h nagyon köszönöm a válaszokat.
2009. dec. 13. 15:50
 20/22 anonim ***** válasza:

Az írásodból azt veszem ki, talán gyerek vagy még.

Remélem, nem lesz új kutyátok. Szégyelljék magukat a felnőttek, hogy hagyták azt az öreg kutyát szenvedni.Csak egy gyereknek jutott eszébe egyáltalán segítséget kérni.

Remélem, ha felnőtt leszel, nem változol meg.

2009. dec. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!