Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem veszi meg senki a...

Miért nem veszi meg senki a puli kutyáimat?

Figyelt kérdés
Olyan szépek és olcsók.Hol hirdessem meg őket?Az expresszen már fenn vannak!
2009. dec. 8. 19:50
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Na pont az én hszemből idéztél.


rosszul tetted.Csak azért mert nem vagyok fejtettem ki pontosan a véleményemet.

Nagy állatbarát vagyok.3 kutyánk van és 2 macskánk, no meg sérült galambok is. Nem menhelyről hoztuk őket, hanem befogadtuk.

Igen is kisebb a költség, ha úgy vesszük.Nincs törzskönyv, ivartalanításért nem kérnek pénzt.


De nem vagyok számító, nem használnám ki, azt, hogy mi már ingyen is elhozhatnánk a kutyákat.Olyan sok adományt viszünk(táp és tárgyi adományra gondolok), hogy a menhely vezetője felajánlotta, hogyha gondoljuk ingyen beoltják minden évben a kutyáinkat.

Nem fogadtuk el persze, mert mi ezt vállaltuk és nem azért tesszük, hogy más fizesse be nekünk ezeket a költségeket.

2009. dec. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Akkor ne haragudj, tényleg nem akartam megsérteni senkit, csak ezek a mondatok csapták ki a biztosítékot. De tényleg nem fejtetted ki rendes, így más a helyzet. De nem személyes támadásnak szántam, csak egy általános dolognak, mert nyilván van, aki meg úgy gondolja, ahogy -ha félreértjük a mondatodat-, akkor te. Bocsi
2009. dec. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
0%
Az embereknek nincs pénzük... Az én boxereimet is nehéz eladni :(
2009. dec. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
74%

A sok okos emberek akik jó sok pénzt remélnek a kutyákból most szépen lassan kezdenek pofára esni :D

Nem baj , mert így hogy eladhatatlanok a kutyáik szépen lemondanak arról hogy tovább szaporítsanak !

Így lassan , de csökken a kutyagyártók száma is , mikor majd a nyakukon marad 2-3 kölyök , kiváncsi leszek mit fogak velük csinálni ! Menhely , kidobás , mert ami nem hoz pénzt azt nem szivesen etetik!

Legközelebb 2x is gondoljátok meg hogy ellettek e avagy sem !

2009. dec. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Szűrve vannak a szüleik örökletes betegségekre? Van munkavizsgájuk vagy legalább terelőösztön próbájuk? Vannak kiállítási eredményeik? Ha nincsenek, ne csodálkozz.
2009. dec. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Éppen ezért nem szokás csak úgy a vakvilágba fialtatni a kutyát... mert utána nem kell senkinek.
2009. dec. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Fajtiszta pulik és nem tenyésztem őket, csak lettek.Nem kérdeztek meg. Amúgy 3000ft.
2009. dec. 9. 18:53
 28/36 A kérdező kommentje:
Borzasztó hogy mennyi agresszív ember ír ide!Nem akarok pénzt csinálni belőle, csak nem kell ennyi kutya.
2009. dec. 9. 18:58
 29/36 anonim ***** válasza:

Expressz, Slando, apronet, apromix, stb. Ha rákeresel google-n, hogy "apróhirdetés" kiad egy rakat oldalt, a legnagyobb részük ingyenes, tedd fel mindre. Plusz ahol én dolgoztam (www.noeallatotthon.hu) , annak a menhelynek a honlapján van egy olyan rovat, hogy lakossági hirdetések. Ha írsz nekik egy e-mailt biztos kiteszik a te hirdetésedet is. Meg próbálj meg kiragasztgatni hirdetéseket a környéketeken. Meg esetleg, bár nem támogatom, de akár teszveszre vagy vaterára is feltehet őket, (természetesen csak személyes átvétellel:)), hátha ott találja meg valaki, aki szeretne egyet.

Sok sikert!

2009. dec. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Miért nem ivartalanítottál? Nem arról van szó, hogy "nem kérdeztek meg", hanem a te felelősségedre vannak bízva.
2009. dec. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!