Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek bele a dobozba?

Mit tegyek bele a dobozba?

Figyelt kérdés
Ha azt a módszert választom a kutyus szobatisztára nevelésénél,hogy egy dobozba végezze el a dolgát,akkor mit tegyek a dobozba? Rongyot,vagy csak hagyjam üresen?
2009. dec. 8. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább újságpapírra tanítsd!!

Ha a szőnyegre pisil,akkor mártsd bele az újságot a pisibe,és legközelebb érezni fogja a papíron...Ha az anyagiak megengedik,akkor vegyél pelust,az a legjobb. Nálunk 1350 ft :) és kitart akár 1hónapig is.(Egy csomag)

2009. dec. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Végülis az újságpapírt is beteheted a dobozba :D:D:D(előző voltam)
2009. dec. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy néz ki a doboz, amit erre szánsz. Ha túl magas a pereme, hiába tanulja meg, hogy a dobozba kell végeznie a dolgát, nem fog tudni belemászni. Ha bele is küzdi magát, mire kikászálódik, az egész kaki a fején és a padlón fog landolni, ahogy kiküzdi magát.

Az újságpapír/pelus/régi rongy bőven elég.

2009. dec. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!