Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cane Corso, Argentin Dog vagy...

Cane Corso, Argentin Dog vagy Rottweiler?

Figyelt kérdés

Melyik a legjobban tanítható?

A legkisebb gyerek 7 éves, van egy kistestű kutyánk aki öreg és néha egy Staffi átjönne hozzánk aki fiatal.

Nagyon nagy a kertünk. Sokat foglalkoznénk vele.

Szerintetek melyik fajta kutya a legjobb? Melyik kennelből? És kb. mennyibe kerülhet?


Még annyit hogy a Rottweilernèl az a bajom hogy "egy gazdás kutya", az Argentin Dognál hogy nehezebben szocializálható gyerek/kutya mellé (mondjuk róla kevesebbet olvastam), a Cane Corsonál meg hogy nagyon sok helyen nem szép az arca pl.: [link] itt csúnya

[link] ezen az első kép a fekete az meg gyönyörű


Remélem a képeket rendesen küldte és értitek mire célzok.

Kérlek kennelt is ajánljatok és véleményt is mondjatok.


Nagyon köszönöm előre is :)


2014. febr. 2. 07:43
1 2 3 4
 31/31 donne ***** válasza:

nekem is corsom van, és nem mondanám lusta kutyának, sőtt elég sok mozgást és foglalkozást igényel...a családját imádja!inkább lomhább, mint lusta, és ezt kiképző is alátámasztja.A fül és farokvágatás egyáltalán nem kötelező, és azt csinálja az állatorvos amit kérsz, tehát nem úgy van h a farok akkor megy a fül is.Nehéz rá állatorvost találni, mivel a törvény is tiltja, de aki nagyon akar, az talál.Sok baj van vele, a kutyának fájdalommal jár, ezért szokták a farkat is 7 napos koráig lenyisszantani, még ilyet nem csináltam, de aki ért hozzá , vagy állatorvostól megkérdezi, simán levágja otthon is.

Mondjuk még a porcot nem hiszem h kilehet tapogatni....mind1 ehhez nem értek pontosan, általában a tenyésztő úgy adja a kiskutyát, vagy előre megegyeznek, ha esetleg alomra számítanak..

Van déli a bőrösebb a masztiff miatt és van közép olasz az atletikusabb, fajtán belül is.

2014. febr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!