Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cane Corso, Argentin Dog vagy...

Cane Corso, Argentin Dog vagy Rottweiler?

Figyelt kérdés

Melyik a legjobban tanítható?

A legkisebb gyerek 7 éves, van egy kistestű kutyánk aki öreg és néha egy Staffi átjönne hozzánk aki fiatal.

Nagyon nagy a kertünk. Sokat foglalkoznénk vele.

Szerintetek melyik fajta kutya a legjobb? Melyik kennelből? És kb. mennyibe kerülhet?


Még annyit hogy a Rottweilernèl az a bajom hogy "egy gazdás kutya", az Argentin Dognál hogy nehezebben szocializálható gyerek/kutya mellé (mondjuk róla kevesebbet olvastam), a Cane Corsonál meg hogy nagyon sok helyen nem szép az arca pl.: [link] itt csúnya

[link] ezen az első kép a fekete az meg gyönyörű


Remélem a képeket rendesen küldte és értitek mire célzok.

Kérlek kennelt is ajánljatok és véleményt is mondjatok.


Nagyon köszönöm előre is :)


2014. febr. 2. 07:43
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Igazából nem csúnya hanem nekem nem tetszik
2014. febr. 2. 07:49
 2/31 anonim ***** válasza:

azért mert azon a képen vágva van a füle,amitől szerintem is veszít a szépségéből. Mindenképp fajtatisztát,e három fajta valamelyikét,és kölyköt akartok?


benti vagy kinti tartás lenne?

2014. febr. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

A rotival az a baj, hogy nagyon erős kéz kell hozzá, különben iszonyatosan meg tud vadulni. Ez a gyermekeid miatt ugye nagy gond. De ha rendesen nevelve van, egy imádnivaló kutyus lesz.

Az argentin dog nekem nem tetszik, kicsit vadnak tűnik.

A Cane Corso szerintem egy gyönyörű kutyus, főleg a fekete, amelyik a második képen van. Utánanéztem kicsit a fajtának tudatlanságom révén, és szerintem ez lenne nektek a legjobb kutya.

Kenneleket találsz az alábbi oldalon: [link]


Minden fajta megtalálható részletes leírással, és kenneleket is összegyűjtöttek, valamint a lap.hu oldalakon is tudsz keresgélni. Az apród.hu, jófogás.hu és társaikat felejtsd el ott nem kapsz fajtatiszta kutyust.


Sok sikert! :)

2014. febr. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Vannak fajtamentések is, ha nem kölyköt akartok! Nagyon sok felnőtt, kidobott kutyus keres új gazdit ezekből a fajtákból is!

2014. febr. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

De az egész arca másmilyen. A 2.-on szerintem "ráncosabb" vagy nem tudom de a feje másmilyen

Fajtisztàt igen. Tavasz vége fele szeretnénk. Fajtisztát és 8 heteset

2014. febr. 2. 08:25
 6/31 A kérdező kommentje:

Rottweiler: Sirocco kennel

Cane Corso: Garden Guard, Majosháza réme (de szerintem itt túl drágák), vagy a Kratosz Kennelt mondták sokan

Argentin Dog: Antu Makto, Del Blanco Diablo


Ezek tetszenek a legjobban. Sorrendbe. Rotiból azt mondták hogy a Sirocco a legjobb.


"Feltételek":

Corsóból fekete és a mellkasánál legyen egy kis fehér + vágott farok

Rotiból meg hogy rövid legyen a szőre. Ha egy kicsit hosszabb már nem tetszik + vágott farok

Argentin Dogból meg mindegyik fehér rövid szőrű úgyhogy itt nem tudok válogatni :)

2014. febr. 2. 08:46
 7/31 A kérdező kommentje:
Ja és ilyen 100 max. 130ezer ft körül szeretnék
2014. febr. 2. 08:47
 8/31 anonim ***** válasza:

minél rövidebb a szőre annál kevésbé fogja bírni a csak kinti tartást.


egyébként a külső egy dolog,én,főleg gyerek mellé hamarabb nézném a belsőt,és azt h mennyire fogom tudni nevelni,sétáltatni stb.mind nagy mozgásigényű kutya,a kert nem elég semmire nekik.

2014. febr. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Fűtött ház az alap lenne de télen is sokat vinnénk sétálni
2014. febr. 2. 08:53
 10/31 anonim ***** válasza:
A roti farkát, ha ezt választjátok, magatoknak kell vágatni, de azt nem tudom, hogy az orvossal, vagy egy kozmetikussal, ezt meg kell kérdezni. A Sirocco kennelt valóban nagyon dicsérik. Esetleg elmehettek nézelődni kiállításokra is, ahol megnézhetitek a kutyákat, és érdeklődhettek mindenről, ami érdekel.
2014. febr. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!