Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy két éves sharpei...

Van egy két éves sharpei kutyám, de nem tudom megnevelni sehogy! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
az a probléma vele, hogy senkit nem visel el csak a csaladot,barki bejön bekell zarni a kutyát,mert támad rá,meg akarja harapni az embereket! Hogy tudnám vele elfogadtatni,hogy ne támadja meg,azt,aki bejön?
2014. jan. 24. 16:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
20%
nekem is van egy sharpei fekete fiú kutyám és vele is csak a baj van:/ voltunk kutya iskolában elvittük mindenhová és semmit nem javult.mondták hogy majd ahogy öregszik ugy nyugszik de a miénk már 6 éves és ugyan olyan bolond.nem lehet fiú kutyákhoz engedni mert neki megy,ha a családon kivül bárki bejön azt nem akarja megharapni csak ijesztő ahogy morog rájuk és nem enegedi be őket ezért nem nagyon tudnak jönni hozzánk.sajnos ez a fajta ilyen bolond tipus,azt mondják túl vannak tenyésztve ezért ilyenek.de hallottam már rola hogy ha kiherélik öket akkor nyugottabbak lesznek (ha fiú a tiéd).a miénk imádja a hasát nekünk az valamennyire bejött hogyha valaki jön akkor az ajtoban adunk nekik pl egy sonkát vagy ilyesmit hogy ők adják oda a kutyának és akkor jobban megkedvelik az embert aki bemegy
2014. jan. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ó, ne aggódj, te fogod megnevelni a kutyádat, a suliban csak elmondják/megmutatják, hogyan csináld. Másképp nem is menne, hiszen neked kell tudnod kontrollálnod őt, nem pedig másnak.
2014. jan. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
10-es vagyok, és komolyan annyira sz*r érézés olyanokat olvasni amit a 11-es is írt... Hogy ilyen bolond ez a fajta, meg túl vannak tenyésztve. Pl. meg kéne nevelni, nem? Nem is értem, az első kis odamorgásnál idegenre olyat kapott volna a kutya hogy a fal adja a másikat, de ha eleve sok emberrel találkozik kölyöknek és jól van szocializálva, akkor nem is értem hogy lehet baj? És igen, ivartalanítani kell mint minden más nem tenyésztésre szánt kutyát, de az meg nem egy varázslat ami megneveli a kutyát... Valóban kicsi makacsak tudnak lenni, de semmi sem megoldhatatlan! Csak rosszat olvasok/hallok a shar peiekről és eláll a szavam, mert nem tartom magam egy Cesar Millannek, de ilyen problémák nálunk FEL SEM MERÜLTEK soha. Kan kutyák fölött valóban szeret dominálni, de gyakorlatilag elég odadobbantanom egyet vagy kicsit odamorogni és egyből abbahagyja az acsarkodást... Szóval nem a fajtával van a gond hanem a sok hozzá nem értő gazdával!
2014. jan. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Még egy fajta, amelyiket a kedves gazdák írnak le :O

Véletlenül sem ők a bénák, áááááá, dehogy...szerencsétlen kutya a barom, aki csak "teszi a dolgát", mert a gazdi alkalmatlan a vezetésre

2014. jan. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!