Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Volános kérdések, valaki tud...

Volános kérdések, valaki tud válaszolni? Több infó lent!

Figyelt kérdés
Van egy 9 hetes shih-tzum, el kell vele utaznom egy másik városba, az út 1 órás. Fel lehet vinni volán buszokra kutyát? Ha igen, mi kell hozzá,hogy felengedjék? Mennyibe kerül?(az ár nem fontos csak,hogy tudjam)
2009. dec. 3. 15:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
mindenképpen kérdezd meg a sofőrt, hogy kell-e jegy :) és a dobozos vagy szatyros megoldás javaslom én is :)
2009. dec. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Leírtak már előttem mindent, én annyit tanácsolnék még hogy ha nincs meg az összes oltása nehogy leengedd a mocskos padlóra. Meg amúgy se. Az enyém már szedett össze buszon bakteriális bőrfertőzést megspékelve egy kis gombával...
2009. dec. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Nem engedem le persze, a táskából kint lesz a feje én pedig simogatom,hogy nyugis legyen...bár szerintem aludni fog, ha utazik(autóban volt eddig csak) mindig aludt.

Köszi a válaszokat.

2009. dec. 3. 18:50
 14/17 anonim ***** válasza:
A kutya érdekében javaslom,h ha még nincs akkor vegyél valami olyan szállítóboxot, táskát, amiben el tudod takarni a kíváncsi kezek elöl. Mivel azt írtad,h nincs még meg minden oltása vigyázni kell, nehogy elkapjon valamit, illetve így biztonságosabb is. Már persze arra az esetre ha megijedne valamitől.
2009. dec. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

google: "bkv kutya" -->


"Állatok szállítása

A kutya utaztatásának díja (mérettől függetlenül) azonos az adott távolságra érvényes teljes árú menetdíj árával, az elővárosi vasút (HÉV) vonalain a vonaljegy vagy gyűjtőjegy a vonal teljes hosszára érvényes. A kutya részére teljes árú havibérlet váltható. Az értékszelvényt általános bérletigazolványban kell használni, az arckép helyén " EB " felirattal, az általános bérletekre vonatkozó szabályok szerint. A rendőrségi, a mozgáskorlátozott személyt segítő és a vakvezető kutya utaztatása díjtalan. Egy járművön (szerelvényenként) csak egy kutya szállítható, szájkosárral, pórázon és tiszta állapotban.

Egyéb kisebb állat (pl. macska, vadászgörény, stb.) díjmentesen szállítható olyan csomagolásban, amely a kézipoggyász méretét nem haladja meg és az utasok ruházatát, illetve a járművet nem szennyezi be."


[link]

2009. dec. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
azt nem kell bevallanod,ha nincs meg az összes oltása,csak ha kérdik,de akkor sem muszály igazat mondani...szájkosár,póráz,jegy neki is,ezek mindenképp kellenek neki.Szerintem összejön :)
2009. dec. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
nem kerdezett a sofor semmit siman felengedte a kicsit egy kutyajegy 180ft. kezemben aludva utazott.
2009. dec. 4. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!