Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Volános kérdések, valaki tud...

Volános kérdések, valaki tud válaszolni? Több infó lent!

Figyelt kérdés
Van egy 9 hetes shih-tzum, el kell vele utaznom egy másik városba, az út 1 órás. Fel lehet vinni volán buszokra kutyát? Ha igen, mi kell hozzá,hogy felengedjék? Mennyibe kerül?(az ár nem fontos csak,hogy tudjam)
2009. dec. 3. 15:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

elvileg szájkosár mindenképp, de nemhinném, hogy egy kilenchetes shi-tzura elvárják...:):):)

meg a papírjai amik vannak...

jegyet kell neki is venned

2009. dec. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

póráz, szájkosár, és a kutya tiszta állapota. Elvileg kell jegyet venni, de 9 hetes kiskutyára nem hiszem, h rászólnak :)

Ja és ha dobozban szállítod, akkor ingyen viheted.

2009. dec. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Akkor is felengedik ha még nincs meg az összes oltása?? Köszi a választ.
2009. dec. 3. 15:31
 4/17 anonim ***** válasza:
Jegyet kell neki venned, plusz nem árt ha valami táskába vagy kosárba bele rakod. Akkor nem szólnak semmit. Én is így szoktam.
2009. dec. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Táskában fogom vinni:) Köszi a válaszokat, aranyosak vagytok.
2009. dec. 3. 15:33
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Hát én a helyedben szépen becsuknám a táskát, mikor fölszállok, és ha jönnek ellenőrök, akkor is. Nagyon gáz, hogy ilyen pirinyó kutyának is kell jegyet venni.
2009. dec. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Még nem utaztam kutyával, és kicsit félek,hogy megszólnak érte, mert már láttam ilyet. Egy nő vitte a kutyusát, és nagyon rossz szemmel néztél.
2009. dec. 3. 15:36
 8/17 A kérdező kommentje:
Én inkább kifizetem, most azon ne múljon,csak ne kössenek bele:D
2009. dec. 3. 15:37
 9/17 anonim ***** válasza:
Elméletileg pórázzal, szájkosárral, menetjeggyel kellene, de ilyen kicsi kutyára még nincs is szájkosár... Oltási könyvet a buszon nem kérnek. Szállítsd dobozban, de vágj rá lyukakat, hogy kapjon levegőt.
2009. dec. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szia! Én a westiemet szállító box-ban szoktam utaztatni:) De amikor leülök,mindig kiveszem és megsimogatom:) Jah és igy nem kell neki jegyet vennii:)

Tőlem még az oltási könyvet sem kérte.


Dee mielőtt elindulsz vidd wc-zni a kutyust,nehogy letegyenek a buszról,ha véletlenül beecsinál:S:S

2009. dec. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!