Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boston terrier kiskutyát...

Nico1989 kérdése:

Boston terrier kiskutyát szeretnénk házi kedvencnek. Milyen a jelleme a kutyusnak? Tényleg röfögnek és horkolnak? Leginkább erre lennék kíváncsi, hogy valójában tényleg horkolnak és röfögnek-e?!

Figyelt kérdés

2014. jan. 7. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert neked ez jön be?
2014. jan. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
:D abban biztos lehetsz, hogy baromira horkol.
2014. jan. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valószínű, hogy azért szeretnék ilyen kutyát, mert ez tetszik és ezért szeretnék többet megtudni róla. köszi a válaszokat.
2014. jan. 7. 14:14
 4/5 anonim ***** válasza:

google: Boston terrier


Mindent leírnak róla,azt is,hogy nem expresszről kell venni 30 ezerért,hanem komoly tenyésztőtől,ott még esélyed is van rá,hogy valóban boston terriert kapsz és nem költöd a komplett fizetésed az orvosra

2014. jan. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rengeteg weblapot végig olvastam a kutyussal kapcsolatban a google segítségével és épp ezért kértem itt segítséget, mert nem kaptam választ arra a kérdésemre, hogy valóban nagyon horkolnak-e és furcsa hangonat ad-e, fullad-e?! Olyan emberek véleményét várom, akiknek esetleg van vagy volt ilyen kutyája és megtudja velem osztani a tapasztalatát. Okoskodni és a google-t használni én is tudom.
2014. jan. 8. 08:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!