Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vajon miért ugatta és morogta...

Vajon miért ugatta és morogta meg?

Figyelt kérdés
van egy fél éves staffim, akik ugye híresen nem ugtós kutyk, ami rá is jellemző, csak nagyritkán ugat, és akkor is a seprűt mondjuk, tehát embert nem. Most nagyon elkezdett ugatni meg morogni, kimentünk, és állt egy ember a házunk előtti réten, de ilyen már máskor is volt, és rájuk sem hederített... lehet hogy megérezte, hogy rosszat akar, képes ilyet megérezni, vagy mire véljem?
2009. nov. 28. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Fél éves, lassan ivarérett. Kezdi próbálgatni az erejét. Ez teljesen természetes.
2009. nov. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt mondta a doki hogy 9-10 hónap körül kezd majd ivarzani, és ő 22.én lesz csak fél éves, szóval szerintem még egy kicsit messze van neki :)
2009. nov. 28. 19:19
 3/4 anonim ***** válasza:
A kutyák megérzik ha fél az ember tőle vagy bármi mást is..,nem tudom mennyire függ össze azzal,hogy hány éves a kuty!
2009. nov. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még fiatal,játékos,próbálgatja az erejét de azért már elkezdheted neki megmutatni,hogy ki a főnök...!
2009. nov. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!