Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy állatpanzió az tényleg rosz?

Egy állatpanzió az tényleg rosz?

Figyelt kérdés
Sok ismerösöm mondta, hogy állatpanzióba bevágják a kutyát egy ketrecbe kap enni, inni és ennyi. Viszont másik ismerösöm azt mondta, hogy az állatpanzióba a kutya jól érzi magát, megsétáltatják, meg simogatják, beoltják (ha kell) foglalkoznak velük, figyelet alatt vannak...stb. Akkor most kinek van igaza? Még sosem jártam ilyen helyen, csak sok jó, és rosszat is hallottam az állatpanziókról. Valaki járt már ilyen helye? Hogy néz ki, milyen hely?
2009. nov. 24. 19:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én elképzelhetetlennek tartom, hogy panzióba adjam a kutyáimat. Nem azért tartom őket, ha nyaralni vagy akármit akarok, akkor pár napra lepasszoljam őket...
2010. jan. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én pl.költözésem idejére adtam be 3 napra a kutyát.

Na meg akkor,ha nagy ritkán 8-10 óra hosszára maradna egyedül,jobb neki ott,jó társaságban,mint a lakásba zárva.

2010. jan. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha jó is a kutyapnzió nem érzi jól magát, mert azt hiszi elhagyta a gazdija. De szükségmegoldásnak jó, válassz külső tartásosat, nézd meg előtte hol tartják a kutyákat.
2010. jan. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!