Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretsz kutyapiszokba lépni?

Szeretsz kutyapiszokba lépni?

Figyelt kérdés
Én nem.
2009. nov. 24. 14:13
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Egy másik kérdésről jutott eszembe. És köszönöm, hogy volt, aki értette is a lényeget. A probléma az, hogy sok kutyás nem figyel, hova végezteti a dolgát a kutyájával, illetve nem gondoskodik arról, hogy eltakarítsa, ha esetleg pl. a járdáról van szó. Vannak helyek, ahol célzottan figyelnek a város tisztaságára ezzel kapcsolatban is, és meg is van az eredménye. A kutyások saját kutyájuk után, a kóborok után pedig a közterületfenntartók takarítanak el. Ahol meg erre nem figyelnek oda, ott sokak válasza csak annyi, hogy "kerüld ki", szerintem ez nem jó.
2009. nov. 24. 14:35
 12/20 anonim ***** válasza:
de kimondottan csak mezítláb
2009. nov. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

jajnemár, megint egy lázadó....figyi, egy kutyás fórumba nemépp célszerű ilyen kérdéseket feltenni, mivel itt a nagyrészük sztem felszedi a kutyája után a cuccost. és nemazért járnak ide, h lázítsák egymást, hanem h a kutyájukkal kapcsolatban tegyek fel kérdéseket és osszák megy egmással a tapasztalatokat. aztán jössz teis, meg a kismama is, pár kérdéssel lejjeb és kezditek a lázítást.

neked van kutyád? felszeded? ha ismerősöd sétáltatja a kutyáját rászólsz h szedje fel? ha ismeretlent látsz h nemszedi fel rászólsz h szedje fel???

ha egyikre is nem a válaszod, akkor semmi jogod itt osztani az észt.

2009. nov. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
valamilyen szinten igaza van az előttem szólónak. aki tényleg nagy kutyás, annak a piszok felszedése evidens. nekem is van szobakutyám, én is sétáltatom, de számomra az alapvető, hogy sem a játszótéren sem a járdán nem kakáltatom, mégcsak nem is pisiltetem. elviszem a sétáltartóra és a kakit ott is felszedem utána. engem is bosszantanak azok, akik otthagyják és hidd el, a kutyásokat éppúgy bosszantják az aknák, mint a nem kutyásokat. játszani sem lehet a kuytával a futtatón, mert tuti, hogy belelépek egy csomagba. tudod, nem a kutyás társadalmat kell lenézni és elítélni(márpedig a kérdésed igencsak az sugallja), mert mi is csak az állatokat szeretjük, a sz*rt nem. igen, van aki otthagyja, de akkor ha látod menj oda és kérdezd meg, hogy becsomagoljad-e neki vagy itt fogyasztja. vagy fényképezd le és jelentsd fel. de ne azokkal utálkozz, akinek kutyája van.
2009. nov. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
basszus. én pont ma beleléptem egybe xDD mikor megláttam ezt a kérdést, azt gondoltam frászt kapok...de azt mondják bal lábbal lépni bele szerencse : P
2009. nov. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem, mert nagyon büdös, és unhigiénikus... Egyébként állítólag szerencsét hoz, de nem lennék beteg egy kis luck miatt
2009. nov. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha friss, még gőzöl és rákenődik a nadrág szárára.
2009. nov. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

imádok olyan jó és kellemes XD


amúgy én épp battán sétáltattam a nagy téren a kutyám és oda kakilt.. na volt nálam egy zsepi (folyik az orrom mint állat!!!) és hagytam a fenébe és felszedtem és kidobtam. utána bementem egy boltba az ŐR VIGYÁZOTT A KUTYÁMRA! és vettem csomó zsepit, hogy elkerüljem a meglepetéseket XDXDXD de elöttem meg oda kakilt egy másik és otthagyta... szóval.. énmeg azt is felszedtem, mert arra sok gyerek mászkált.. ennyit a felelősségről!

2009. nov. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
hát én nem ugy tapasztalom, hogy a nagy kutyások felszedik.. nálunk tele van minden kutyaszarral, rajtam kivül talán még két embert tudok aki összeszedi:( én veszek zacskot is.. és mindig van nálunk... de egy csomoan szarnak rá:((( sőt olyat is ismerek, aki huzkodja a száját amikor látja, hogy én felszedem... mert szerinte visszataszito:( van egy hatalmas kutyakiképzö is a telepen, ö sem szedi össze:(((( kérdésre válaszolva, felháborodom, amikor belelépek más szarába!!
2009. nov. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
rájuk kell szólni. nálunk van, aki 3 kutyát sétáltat, de nem szedi össze. én bizony rászólok, kutyás létemre.
2009. nov. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!