Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szeretsz legjobban a...

Mit szeretsz legjobban a kutyádban?

Figyelt kérdés
Milyen tulajdonságát? :D és milyen fajta kutya? :D
2009. jún. 15. 00:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy olyan kis idióta, szeleburdi, de nagyon tud ragaszkodni... <3 [Beagle]
2009. jún. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nem normális és elmebeteg. :D Ha leszidom még annak is örül. Sosem láttam még ilyen ragaszkodó kis "matricát" mint a kutyusom. Mellette még elég hiperaktív is. A figyelmet,törődést és a szeretetet pedig 100szor adja vissza!! (törpe uszkár)
2009. jún. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
azt hogy mindig le tudd venni a lábamról. és mikor úgy nyöszörgök, mintha kiskutyaként sírnék(akkor szoktam mikor erősen harap) akkor szalad hozzám és nyalogat és megnézi hogy mi a bajom:) amugy 4 hónapos westie lány
2009. jún. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindent szeretek benne, együtt nőttünk fel :) Több, mint 10 év után az is örömet okoz, ha csak ránézek, nem tudok semmit kiemelni.

(Németjuhász)

2009. jún. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hát én nem tudok betelni a kutyámmal. Imádom h mindenhová utánam jön, h csóválja a hátára kunkorított farkát amikor meglát reggel (máskor nem szokta), h nekem mindent megenged, a család többi tagja meg térden mászik utána h megsimogathassa :D egyszerűen imádnivaló :D

és csau csau, még kölyök

2009. jún. 15. 01:41
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszeruen azt hogy ott van mellettem mindig es ha megszidom olyan artatlan kepet tud vagni hogy nem lehet ra haragudni.Imadom...

(Nemetjuhasz)

2009. jún. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőben: hogy nagyon ragaszkodóak és hálásak,amiért jobb életet adtunk nekik, mint volt.És hogy nagyon szeleburdik,látszik rajtuk,hogy életre születtek.:)

Keverékek.

2009. jún. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy van. Egyszerűen mindent imádok benne. Hogy szófogadó és rosszcsont egyszerre. (Shih-tzu lány)
2009. jún. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

én úgy szeretem a kutyámat ahogy van:)

de a legjobban azt,amikor egy érdekes hangot és elkezdi jobbra-ballra forgatni a fejét:)

mellette soha nem lehet unatkozni:)

11hónapos westie lány:](L)

2009. jún. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
azt, hogy amikor hazajövök, elmebeteg-hiperaktivul elkezd üdvözölni, amikor reggel pontben fél hétkor felkelt a nyalogatásával,a kis ártatlan pofiját amikor leszidom, ha rosszat csinált, és csak azt is ha ott van, vagy rajtam/mellettem fekszik. imádom. yorki lány, suzy-nak hívják. IMÁDOMIMÁDOMIMÁDOMIMÁDOM.... :d
2009. jún. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!