Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak én látom kinzésnak ezt...

Csak én látom kinzésnak ezt az albumot?

Figyelt kérdés
Az albumba szinte csak csont kutyák vannak és szerintem aki ezt csinálja az kinzás és biztos harcoltatja is a kutyáit.Nézzétek meg a képeket és irjátok le a véleményeteket.
2009. nov. 23. 21:52
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
akarom mondani pit
2009. nov. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Csak az első, a belinkelt képen láttam soványnak. A többin jól néznek ki, meg a minőségük alapján is gyűjtött képek. Szerinted, ha valaki tud olyan éles képet csinálni a kutyáiról, mint némelyiken, akkor miért tenne fel életlen képeket is, ahol alig látszik a kutya?
2009. nov. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Ha megnézitek a galéria felső jobb sarkában szerepel a neve...szóval be kell jelenteni!
2009. nov. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi értelmes komment után is van még itt olyan ember aki be akar jelenteni valamit?

Ha hirtelen mindenki tenni akar valamit csóri pitbullokért lehet menni önkéntesnek menhelyre, stafi fajtamentőkhöz, fülelni mikor rendeznek harcot és bejelenteni. Szóval ÉRTELMES dolgokat tenni. Nem név nélkül jelenteni a pár név nélküli moderátornak egy név nélküli alak ismeretlen eredetű GYŰJTÖTT képeit.

2009. nov. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
A pics@ba ez ekte kínzás....a rohadt buzłk!Elnézést a kifelyezésért!De ez sokkoló
2009. dec. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!