Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak én látom kinzésnak ezt...

Csak én látom kinzésnak ezt az albumot?

Figyelt kérdés
Az albumba szinte csak csont kutyák vannak és szerintem aki ezt csinálja az kinzás és biztos harcoltatja is a kutyáit.Nézzétek meg a képeket és irjátok le a véleményeteket.
2009. nov. 23. 21:52
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
75%
Ez kínzás!!! Ráadásul meg vannak kötve, azokkal a vasláncokkal! Szörnyű, bárcsak tehetnék valamit értük, szegények:(
2009. nov. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
75%

Uristen szegény kutyusok:S Kapnak ezek enni?:S...

Szívesen befogadnék 3-4 kutyát...:\

2009. nov. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
75%
100% hogy ezeket a kutyákat csak harcoltatni tartja, főleg ennyit, mert jó párnak eléggé elvan deformálódva a feje. Jah és a törzskönyvek ott vannak a fényképek elején. Magyar a csávó, de nem itt él. tényleg olyan amerikás.
2009. nov. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
75%
Kérdés, hogy mi az album célja. Lehet, hogy pont a kutyák rossz sorára akarja felhívni a közfigyelmet, mert a fotós más módon hiába próbált harcolni a tulajdonosok ellen. Talán bizonyítékként szolgálnak a képek.
2009. nov. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
De akkor csak ki irt volna valamit hogy lehet rajtuk segiteni vay valami.Nem?
2009. nov. 23. 22:38
 16/35 anonim ***** válasza:
57%
és a fényképész tudja mindegyik kutya nevét és hogy kinek az anyja....ugyan már. Ne legyél ennyire naív az ilyen dolgokba. De nagyon jó lenne ha tényleg az lenne a célja, de én nem azt veszem észre...
2009. nov. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Mért lennék naiv?Aki ilyet tesz a kutyákkal annak simán van képe felrakni a netre is nem?Szerintem igen.
2009. nov. 23. 22:42
 18/35 anonim ***** válasza:
Hát nem biztos, hogy rögtön ítélkezni kell, meg feljelentésen gondolkodni. Ez egy magyar staffi tenyésztő, de az is lehet, hogy ezek a kutyák, akik a képeken vannak, valami mentett kutyák, az is lehet, hogy ez az ember egy fajtamentő, nem? A futrinka utca állatmentő egyesület-nek a galériájában is csak lesoványodott kutyák vannak, de nem azért mert az egyesület éhezteti őket, hanem mert így néznek ki, amikor elhozzák őket a rossz körülményekből... Azért nem kell mindjárt meghúrcolni ezt az embert, amikor még az sem világos, hogy milyen eredetű és milyen egészségi állapotban lévő kutyák ezek...
2009. nov. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Bocsi, javítanék, mert közben látom, hogy törzskönyvezett kutyák, akkor biztos nem mentett kutyák, akkor viszont passz, én sem értem.
2009. nov. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
És szerinted a futrinka láncra verve tartja a mentett kutyákat? Ne mártírkodjunk már! A képek magukért beszélnek, ez valami elmeháborodott, aki szerintem verekedteti a kutyáit, lehet, hogy menő tenyésztő, de nem kerek a csávó, az biztos! Rá kéne szabadítani az állatvédőket és az illetékes jegyzőt. A fickót meg láncra kötni és halálra éheztetni. Kábé az ilyen arcoknak köszönhető ezen kutyafajták köznépi megítélése is. Normális Tenyésztő nem így tartja az állatait. Kár, hogy a MEOE a címek kiosztásánál a tartási körülményeket nem tudja figyelembe venni. :S Kicsit hasonlít a tacskó mestertenyésztő barátunkhoz ez az egész, ha jól emlékszem, itt láttam azt is.
2009. nov. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!