Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak én látom kinzésnak ezt...

Csak én látom kinzésnak ezt az albumot?

Figyelt kérdés
Az albumba szinte csak csont kutyák vannak és szerintem aki ezt csinálja az kinzás és biztos harcoltatja is a kutyáit.Nézzétek meg a képeket és irjátok le a véleményeteket.
2009. nov. 23. 21:52
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
22:38-as vagyok és a válasz a 22:35-nek szólt , nem neked kérdező:)
2009. nov. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Akkor bocsi.
2009. nov. 23. 23:18
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

Ne ítélkezz, amíg nem ismersz! Találtál egy albumot egy csomó kutya képével. Tudod, hogy az ő kutyái? Tudod, hogy verekedteti őket? Tudod, hogy tenyészt-e?

Kb. fél perc keresés után megtaláltam ezt az embert. Tessék, itt van az összes hozzászólása, lehet vele beszélni, meg lehet kérdezni, mit csinál, és melyik kutyák az övéi.

[link]

Véleményem szerint staffi őrült, és a netboardra amúgy csak egy galériából lehet belinkelni a képeket. Gyűjti minden kennelből a tenyésztett kutyák képeit, berakja a netboardra, hogy a többiek is lássák. Egyáltalán nem biztos, hogy a láncra vert, sebes, sovány kutyák hozzá tartoznak. Ez persze csak magány vélemény, lehet, hogy más az igazság.

Akit érdekel a dolog, regisztáljon az oldalra, és kérdezze meg tőle akár a pittes fórumon, vagy írjon neki privát üzenetet, hogy ki fia borja ő.

Félre értés ne essék, egyáltalán nem ismerem, soha nem kerültem vele kapcsolatba, csak nem tartom korrektnek, hogy egy ismeretlen dologgal kapcsolatban ítélkeztek. Előbb tudj meg mindent, utána alkoss véleményt!

2009. nov. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Először én is azt hittem, hogy valami állatmentő, aki feltölti a megkínzott állatok képeit, de miután megnéztem pár képet, nyilvánvalóvá vált, hogy ez az alak tenyésztőnek nevezi magát, és gyakorlatilag kínozza a kutyákat.

Annyira nem értek a staffikhoz, és lehet, hogy tévedek, de ahogy észrevettem, fiatal, rengetegszer lefialt kutyákról van szó, a szukák esetében. Ráadásul a legtöbb láncra van kötve, kis kennelbe van zárva. Ez egyértelműen kínzás.

2009. nov. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Én a kutyákat sajnálom nem azt az embert aki csinálja,de bárki is csinálja ezt nem túl komplett ember és lehet hogy igazad van és csak feltölti a képeket de akkor se csak rá mondjuk a válaszokat hanem aki ezt tette a kutyákkal.Nem ismerem de ha ő csinálja akkor szálljon magába egy kicsit ha nem akkor meg ha ismeri azokat akik ezt csinálják akkor segitsen a kutyákon.
2009. nov. 23. 23:38
 26/35 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy a futrinka láncra verve tartja a kutyákat, épp ellenkezőleg... Amúgy két perccel a hozzászólásom után javítottam a tévedésem, és írtam, hogy elnézést, mert csak később vettem észre, hogy a képeket egy tenyésztő tette fel az internetre. Bár így is létezhet még sok-sok féle magyarázat, hogy miért olyan sovány egy-két kutya.
2009. nov. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Ezek teljesen különböző helyekről gyűjtött képek.

Akiket soványnak mondtatok, azok teljesen jó kondícióban lévő kutyák. Nézzétek az izomzatuk tökéletes, csak zsír nincs rajtuk.

A lánc és a sebek viszont nagyon gáz. A jó részük valóban harcoltatott kutya (látszik a hegeken) és ki az az állat aki 1 m-es sláncon tartja őket?


A srácról nem tudok, de a galérián látszik, hogy gyűjtött anyag, lehet, hogy híres kutyák képei, vagy mit tudom én.

2009. nov. 24. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
52%
Utolsónak van igaza. A több száz kép között csak 1-2 sovány kutyát láttam. Az emberek elfelejtik hogy kell kinézni egy pitbullnak (mert ezek nagy része nem stafi). Hát nem úgy amit az amcsi filmekben látni, hogy a bokáig érő kutya méter széles:D Viszont az tagadhatatlan hogy valóban harcolt 1-2 kutya... Össze nem téveszthető hegek vannak a fejükön. De ez nem mond semmiit hisz a képek ismeretlen eredetűek és biztosan nem magyarok. Itt kivitelezhetetlen lenne ennyi pitbullt egy helyen tartani, azonnal menne a feljelentés, vagdalkozás. Még egy menhely számára is lehetetlen. Apropó ha már itt tartunk lehetnek fajtamentők is.
2009. nov. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Ja és ami eddig nekem sem tűnt fel. A legtöbb képen nem láncon vannak a kutyák hanem pórázon. Az egyiken egy versenyről jönnek ki és szalag van a fószer kezében. A másikon meg egy harcoltatott kutya látható valóban láncon, soványan. Ez összeegyeztethetetlen. Sztem gyűjtött képek..
2009. nov. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Amúgy ezek a kutyák azért tűnnek soványabbnak a stafikhoz képest mert nem stafik hanem pidbull-ok, azoknak meg ilyen a testalkata. Szerintem is inkább gyűjtött képek.
2009. nov. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!