Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a kutyaruhák...

Mi a véleményetek a kutyaruhákról?

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 08:24
 1/9 anonim válasza:

Én kicsit murisnak tartom, mikor egy felöltöztetett kutyát látok, viszont azt is tudom, hogy a rövid szőrű, rövid lábú kutyáknak védi a hasát-mellét a föld közeli hidegtől... Lent ugyanis iszonyat hideg van a föld közelében. Ennek ellenére mégis olyan mulatságos, én mindig megmosolygom, annak ellenére, hogy tudom, nem divatozásból van rajta.


Na nyáron persze nevetséges...

2009. nov. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Szörnyű, ciki, hülye gazdi, szegény kutya. ezek szoktak beugrani, ha ilyet látok, főleg, ha divatból van és ruha. Mert van olyan kutyaplédszerűség, vagy mi, ami nem emberszerű ruha, hanem ami kutyára van kitalálva, és azon látszik, hogy a hideg ellen van és nem ilyen pink csipkés rongy divatból. Mondjuk én ilyen félmacska nagyságú szendvicskutyákat se gyártanék, szánalmasak és egyáltalán nem sorolnám be őket az élőlény kategóriába (a gazdájukat sem). Pedig állatbarát vagyok.
2009. nov. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Én meg téged nem sorolnálak az emberek közé. Szerencsétlen kutya mit tehet róla,hogy olyannak született,nem ő tenyésztette ki magát, ő is ugyanolyan élőlény.
2009. nov. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Tiszta bohóc, aki felöltözteti. Szerencsétlen kutyát meg csak sajnálni tudom.
2009. nov. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is csak sajnálni tudom csóri kutyákat. Ha nincsenek agyon nyírva/fürdetve még csak nem is fáznak.

Ha meg a gazdi már ezt rég elbaszta és szegény jószág majd megfagy akkor is elég egy régi gyerekruhát átszabni. Röhej kutyakabátra több ezret kiadni miközben csóri blöki Chappyt eszik. Szánalmas 1-2 gazda hozzáállása és tudása.. Divatcikknek nézik a kutyát.

2009. nov. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A labradoromra eszembe se jutna (kivéve az erdöben a "láthatósági mellény" a vadászok ellen). A törpesnacira se jutott volna eszembe ... dehát ilyenkor vacog egy nagyobb turán ... sima barna, bundás kabát ... nem tudok vele mit csinálni.
2009. nov. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Esőkabátot én vettem neki, mert lakás kutya és nincs kedvem minden áldott séta után csutakolni... (Föleg mert ilyenkor is hajlamos föltörölni a sarat, amikor a barátaival játszik.)

Én is ellene voltam, most is ellene vagyok, de meg kell adni: Isteni érzés esőből följönni és megpaskolni a kutyusom száraz hátát, és csak a mancsát megtörölgetni. :)

2009. nov. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az esőkabát teljesen más. A kutyaruhának önmagában ellene vagyok mert nincs értelme de az esőkabát tiszta haszon. És mellőzi a giccset mert nem valami divatos viselet. Legalább is a miénk nem, én csináltam:)

Nem lesz sáros a kutya nyakig, nem ázik el, így nem lesz büdi.

2009. nov. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, a kutyajelmezeknek, meg a fodri-bodri béna maskaráknak én sem vagyok hive, ellenben van egy csomo kabátunk, esökabátszerű, télikabát, és amikor sáros lucskos idö van, mindig adok a kutyára valamit, mert kistestü szobakutya, és igy csak a kabát lesz mocskos, a kutyának meg lábat kell mosni csak!!! szoval a praktikus kabátoknak meg van a miértje! az hogy bohocot csinálnak belölük, van már kutyacipö, sapka,... nevetségesnek találom én is, meg sajnálom a kutyákat.
2009. nov. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!