Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen volt az első kutyád?

Milyen volt az első kutyád?

Figyelt kérdés

-fajta

-hány évesen kaptad/vetted

-meddig élt

-hogy nézett ki

-mikre tanítottad meg

stb. :)


2009. nov. 16. 16:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

-Mudi

-10 évesek kaptam

-Még mindig él, 9 éves

-fekete volt és még kajlák a fülei, és nem tetszett de most is azt mondom hogy mudik között csúnya de azóta beleszerettem a fajtába.

-ül-fekszik-áll-kézlejre is-távolról is, helyedre, szimat, rázd meg, bukfenc, meghajol, pacsi, kétj, hangot-kézjelre is, tolat, forog, lábhoz, lábnál követés, apport, akadályokon ugrálás-felmászás-stb, ereszd, cica, papa, fogd meg, szépen (kaját elvenni), egyél, igyál, szlalom, terelés, futás/fuss, helybenmaradás, kúszik, mindenféle kis dolog ami kell az együttéléshez. Ja és senki nem nyúlhatott hozzá és most sem szóval teljesen egyedül neveltem.

2009. nov. 17. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Westi kb 7éves lehettem

sajnos csak 4évig élt mert egyik este kiszökött a lakásból és a szomszéd kutya megölte:(

tudta.:ül fekszik pacsi ..és szobatiszta volt:(:(:(

2009. nov. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!