Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen volt az első kutyád?

Milyen volt az első kutyád?

Figyelt kérdés

-fajta

-hány évesen kaptad/vetted

-meddig élt

-hogy nézett ki

-mikre tanítottad meg

stb. :)


2009. nov. 16. 16:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]


- Shih-tzu

- 21 évesen vettem

- 5 évig élt - egyszercsak megbetegedett, és az állatklinikán derült ki,h rákos volt

- kép fent, hasonló volt

- mindenre tanitható volt, okos kis kutya.

2009. nov. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
fajtiszta németjuhász, még kiskorában kaptam úgy 11-12 évig élt és kutyasuliba is beírattuk szóval a vezényszavakat tudta(: amúgy nagyon értelmes volt, nálam volt pl egy darab hús akkor azt csak akkor vette el a kezemből, ha mondtam neki, hogy az övé:)
2009. nov. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Az első kutyámat 11éve kaptam!Még mindig él.Nagyon jó formában van!Egy kistestű,rövid szőrű keverék kutyus,menhelyen született,az anyukája belehalt a szülésbe!A menhelyről hozták ki nekem amikor 3hónapos volt!

Semmi extrára nem tanítottam meg,csak ami fontos volt! Hogy jöjjön vissza ha hívom,menjen a helyére(ami egy fotel a nappaliban.Csak annyit mondok neki,hogy: " Pici!Fotelba!")És már ott is van!

2009. nov. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17:07-es vagyok!Azt kifelejtettem,hogy 18 évesen kaptam!
2009. nov. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Több kutya volt a családnak de az első ami az enyém az egy Magyar Vizsla.Pár hónaposan vásároltam.Sajnos csak tíz évig élt.Ő egy nagyon játékos kutya volt és nehéz volt tanítani.Amit tudott az a pacsi adás az viszont felváltott lábakkal is és az apportírozás.Szoval nem sok mindent tanult meg viszont szeretni azt önzetlenül tudott.Állatorvos tanácsára egy éve el lett altatva a gyógyíthatalan betegsége miatt.A fényképe mindig előttem van.
2009. nov. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%

nekem most van az első kutyám:D

tacsi(szuka)

13 éves vagyok

hát még csak pár hónapja van nálam ugyhogy még nem tudja az ül,fekszik vezényszavaakt,meg amugyse jegyezné meg mert még kicsike.Fekete-cser szinű.

2009. nov. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Az én kutyám egy foxi-tacskó keverék kutyus.

kb. 9-10 évesen kaptam.

Még él,1,5 - 2 éves.

Tud ugrani ha mutatom,visszahozza a lasztikat,botokat.

2009. nov. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

-fajta: pulikeverék szuka

-hány évesen kaptad/vetted: 4évesen kaptam

-meddig élt: 13évig

-hogy nézett ki: fekete göndör szőrű,közepes termetű volt

-mikre tanítottad meg: kb. 5éves korában kezdtem nevelni jobban, megtanult ülni,állni,feküdni,maradni,lábhoz jönni,hazamenni(ha hosszú sétára mentünk, és neki lassú volt a tempó mondtam neki, hogy futás haza, és hazament, persze faluban,ahol nincs kocsi), karikán átugrani...

2009. nov. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

- kis-közepes termetű, német juhász beütésű keverék

- 7 éves voltam amikor bedobták az akkor alig 5hetes kiskutyát az udvarunkba - sikerült kikönyörögni hogy megtartsuk:)

- epilepsziás volt, 6 évesen halt meg

- szinte mindent megtanult, rengeteg trükköt tudott és minden játéknál aktívan segédkezett:D Sajnos utcára/idegen kutyák közé nem lehetett vinni - egyrészt mert nem volt szocializálva:(, másrészt meg igen gyenge idegzetű, félénk kutya volt...

Nagyon sokat köszönhetek neki, sok mindent tanultam tőle és számomra mindig is ő marad a KUTYA.

2009. nov. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

-mudi,

-15 évesen, 1 éve kaptam,

-még mindig él,

-barna, göndör szőrű,

-tud pacsizni,feküdni, ülni, ugatni vezényszóra, hallgatni, kúszni, megkerülni, nyolcasozni, helyben forogni, ugrani vezényszóra.( ezt most nem felvágásból írtam mind ide).

De most kapott babéziát és úgy félek, hogy nem éli túl:'( Szorítsatok!

2009. nov. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!