Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kenjek magamra, hogy ne...

Mit kenjek magamra, hogy ne csipkedjenek össze a bolhák?

Figyelt kérdés
A lakásba, amelybe most költöztünk volt három kutya, (az előző tulajé) most már nincsenek, ezért engem csipkednek a bolhák, melyek utánuk maradtak. Van-e krém, amit magamra kenhetnék? Vettem fújós spray-t, amit a sarkokba kell fújni, de hiába engem akkor is megcsípnek. Utána néztem, de sehol nem találtam olyan krémet, vagy folyadékot vagy bármit, amit ha magamra kenek elriasztom őket. Valaki tudna segíteni? Nagyon megköszönném, mert ez már így borzalmas.
2009. nov. 9. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A szunyogriasztó spayk erre is jók (pl. OFF!) Remélem, sikerül kiírtani őket a lakásból, szörnyű lehet! :(
2009. nov. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak tüneti kezelés, a bolhákat kell kiírtani. Nem csak kellemetlenek, de veszélyes betegségeket is terjeszthetnek.

Hívj egy bolhairtót, Google a segítségedre lesz.

2009. nov. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat, próbálkozom mindkettővel. Remélem az off is elriasztja őket. Köszi még egyszer.
2009. nov. 9. 13:58
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Az offtóI nem fognak eImenni csak téged nem fog csípni
2009. nov. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen az eggyik ismerősömnek is.Nálla egy idő után elmentek a bolhák.
2009. nov. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Hogy lehet elérni, hogy valaki 0%-ban hasznos válaszokat adjon? :D
2009. nov. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Kedves 14.13-as! Láttad a kérdést?? "Mit kenjek magamra, hogy ne csipkedjenek össze a bolhák?" Ezért írta neki valai az off-ot.... Nyilván ő sem akar együtt élni a bolhákkal, írta is, hogy vett valami sprét a sarkokba.... Nem tudom, mit kell beleszólni olyannak, aki nem akar segíteni....
2009. nov. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Egy picit megnyugodtam, attól is, hogy lehet egyszer csak eltűnnek, meg hát próbálkozom az off spray-vel is, mert pont az a lényeg, hogy ne csipkedjenek össze egyelőre, aztán majd kipusztítom én őket valahogy. Köszi.
2009. nov. 9. 15:03
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
neostoposan ampulla 1 l vizben kell feloldani, és ezt szétspriccelni a padlóra , falra, ágybetétre, és minden olyan helyre, ahova befészkelhetnek.1 ampulla 400 ft, mondjuk kegyetlen büdös (petroleum szagu) de hatásos. ágynemüt is, mindent kimosni, erőszakosak nagyon.
2009. nov. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Együtt érzek a kérdezővel. Én az iskolából hoztam haza bolhákat tavaly nem is egyszer. Az egész hálószoba tele volt velük.

Az Off magadra tényleg jó, de a szobát nekem Mortein és Raid tisztította ki. Durva, de egy egész flakont kifújtam a szobára. Egy délelőtt és tiszta lett minden.

2009. nov. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!