Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik szorítottak érte!?

Akik szorítottak érte!?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__483593-mitol-..


Sajnos itt hagyott...elaltatták...annyira szar ez az egész...miért kellett meghalnia?? Alig élt még..:'( És mikor halva a kezembe vettem...egyszerűen leírhatatlanul rossz..


2009. nov. 9. 13:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
64%

én is a menhelyet javaslom. ugyan tudom, hogy most nem ez a legfontosabb, de javaslom azt is, hogy a tenyésztőnek tegyetek alá, nem tudom mit lehet ilyenkor tenni, feljelenteni vagy bármi, de ha senki nem tesz ilyenek ellen semmit, akkor megteszik újra. Az a minimum, hogy megmondod ki volt az, és aki tudja szétterjeszti, hogy még véletlenül se vásároljon tőle semmilyen állatot, sőt, hát ez lehet picit erős, de javaslom, hogy írd meg a [link] -nak, ez egy fogyasztói blog, és egy kiskutya vásárlása is ebbe a kategóriába tartozik. azt a blogot pedig nagyon sokan olvassák, lenne elég nagy ereje.

fogadd meg valamelyik tanácsom és segíts abban, hogy mást ne tudjon átverni ez az ember.

2009. nov. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
73%
én most sírok érte nagyon sajnálom és részvétem :(:(:(
2009. nov. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
74%

Ezzel a versikével szeretnék neked egy kis vigaszt nyújtani:


A Szivárványhíd


Egy híd köti össze a földet az Éggel

ez a szivárványhíd, mely

csodás színekkel ragyogón ível

földig érő tarka ívvel.


Innenső oldalán a hídnak

pompázó virágok nyílnak,

friss-zöldek a pázsitos rétek,

üdék a völgyek, dombvidékek.


Örök a tavasz, nem esik a hó.

Van bőséggel ennivaló,

mindig lágy-meleg az idő,

a víz is mindig frissítő.


Ha egy kedvencünk kihűl,

erre a szép helyre kerül.

Az agg, megtört állatok,

itt lesznek újra fiatalok,

újra épek a megcsonkultak

és egész nap csak játszadoznak.


Az én kutyám is itt lakik,

és nagyon vár már valakit.

Hisz egy hiányzik csak neki:

Nincs itt vele, ki szereti;

hát hancúrozik egész nap,

míg el nem jő a pillanat.


Most hirtelen abbahagyja:

-orra tágul, füle feláll,

lába remeg, szűkül a szempár,

rohanni kezd: megjött a gazda! -


S hogy megérkezett s meglátott:

hozzád rohan a barátod,

felkapod kitárt karodba,

csókolgatod újra meg újra,

belenézel hűséges szemébe,

s indultok. Majd elérve

a csodák útjának végére,

a szivárványhídon együtt mentek át

és ez lesz nektek az igazi mennyország.

2009. nov. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Ez a vers gyönyörű volt.. sírva is fakadtam:( köszönöm mkinek.
2009. nov. 9. 17:36
 15/22 anonim ***** válasza:
46%

eggyüttérzek veled nagyon,nekm ma altatták el a törpenyuszimat,csak 4 honapos volt. mi is nagyon kivagyunk...szörnyü ez az űr a hagyott maga után.balesete volts zegénynek,kiugrotta kezemböl,és olyan szerencstlenül esett a kis drága,hoyg eltörta gerince,abban pilanatban lebénulta az aló fele,de mi reméynkedtünk azonnal vittük dokihoz,de röntgen sajnos kimutatta,hoyg eltört vaóban,igy nemmaradt más,mint az altatás.nagyon rossz-nagyon-nagyon hiányzik....most is bögök,mint egy taknyos gyerek...aludni nemtudok,állandoan csak rá gondolok,milyen kis eleven volt még délelött,most meg a hideg földben fekszik élettelenül...ááááá ezt nme leht ép ésszel kibirni... azt hiszem holnap kresek egy hasonlót nyuszit,mit ö volt.

bocsihoyg igy kifakadtam,de én sem értem ,miért kellett meghalnia,sem az én d rágámnak,sema tiédnek,de reméek ott fennt eggyütt vannak,a többi elhunyt kis állattal,és vigyáznak ránk.

kitartást kivánok neke dis és magamnak is.... mert egy kicsit ma én is meghaltam vele eggyütt.

2009. nov. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon szomorú a történeted... Nagyon sajnálom a kutyust. Az a legrosszabb amikor végig kell nézned ahogy szenved és nem tudsz rajta segíteni... Sajnálom.
2009. nov. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
46%
Én is nagyon sajnálom,az enyém is pont 7 hetes.
2009. nov. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon sajnálom!!!!Nekünk is ez volt,csak a nővérem kutyájával.Mi sokszor vigyáztunk rá,és nagyon megszerettük,de szegényemet elütötte egy autó,hetekig nagyon rosszul éreztem magam,de később vettünk egy másikat,ami az én első kiskutyám volt,és ez tényleg gyógyír a szívre.Úgyhogy minél előbb vegyél,lehetőleg hasonló fajtából,és gondold azt,hogy az előző kutyusod lelke van benne.Mi is így hiszünk benne,és tényleg nagyon jó érzés,mintha újra köztünk lenne.Sok sikert a továbbiakhoz.
2009. nov. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Sajnálom :(


Ismét egy tipikus példáját láthattuk a szaporítótól származó kutyáknak,akik bár jószándékú,gondos gzdihoz kerülnek,mégsem maradnak életben.

tudom,most nem, ez a fő gondod,de ma olvastam,hogy SOS keresnek egy 4 éves kutyafiúnak gazdit,aki ha jól emlékszem,bolognese.

2009. nov. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Üdv! Melyik dokinál voltatok??


Csak hogy tudjam hova ne menjek!


Részvétem!

2009. nov. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!