Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik szorítottak érte!?

Akik szorítottak érte!?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__483593-mitol-..


Sajnos itt hagyott...elaltatták...annyira szar ez az egész...miért kellett meghalnia?? Alig élt még..:'( És mikor halva a kezembe vettem...egyszerűen leírhatatlanul rossz..


2009. nov. 9. 13:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%

nagyon sajnálom!!!!

mi volt végülis a baj?

2009. nov. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Istenem, nagyon sajnálom.... :(( Együtt érzek Veled, márciusban altatták el a kutyusomat és majnem vele mentem én is :( Szörnyű lehet Neked most, Veled vagyunk mindannyian!!! Ő már boldogan szaladgál ott fent és nem fáj többet a pocija!
2009. nov. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%

Annyira sajnálom:( Együttérzek veled. Ilyennek nincs magyarázata. Remélem boldogan futkos odafenn a Kutyamezőkön...

Sírd ki magad, gyászold meg, idővel enyhül a fájdalom. De sokára.Elfelejteni meg ugysem fogod, a gondolataidban tovább él.

2009. nov. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%
Jaj nagyon sajnálom a kiskutyádat :( Elolvastam mindent és nagyon rossz lehetett neked. És együtt is érzek, mert ugyan ez volt a patkányommal :( Olyan rossz volt, halottan látni és a halott kis testecskéjét és hideg mancsait simogatni. nekem ő volt a mindenem, és ő 2 és fél évesen halt meg méhrákba. Előtte nagyon sokat szenvedett, egy hatalmas púp nőtt a hasán amiről még a szőr is lehullott, emiatt szinte nem is tudott járni. Már a kezembe se mertem venni, nehogy fájdalmat okozzak neki. Úgy sajnáltam és (áá most sírok.. bocsi) inkább abbahagyom mert nagyon rossz. bocsi hogy nem fejeztem be :'(
2009. nov. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon sajnálom! :( Gondolj arra, hogy Te nagyon jó, igazi lelkiismeretes gazdija voltál, azonnal elvitted állatorvoshoz, és mindent megtettél érte, hogy meggyógyuljon! Tudom, hogy ez nem vigasz igazán, de próbálj erre gondolni! Biztos nagyon szeretett Téged, és reméljük, most már jó Neki valahol!
2009. nov. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek, igazán jól esik..

Tulajdonképpen a tenyésztő volt a hibás,mert nem látta el rendesen őket és az anyjukat...átment a tüdején egy féreg, így víz került bele, tegnap éjszaka már csak a száján kapott levegőt..másrészt túl adagolták neki a féregtelenítőt, így rengeteg méreg szabadult fel a szervezetében...rettenetesen fájt a hasa, egész éjszaka csak sírt, semmilyen injekció vagy gyógyszer nem hatott...a végbelével is lett valami, nem tudott kakálni, csak tegnap mikor kúpot raktunk a fenekébe..de akkor is kínszenvedés volt neki..azt hittük,hogy szorulása miatt fájt a hasa és,hogy reggel már enni és járkálni fog..,de nem..Infúzió után is fájt a pocija. Ki volt már száradva, fecskendeztük bele a táplálékot,de már nem nyelte le..reggelre kifehéredett a szája,a szeme is száraz volt...felülni nem tudott..így hát azt mondta az orvos,hogy altassuk el..nem sok esélye lett volna ha tovább folytatjuk a kúrát,akkor sem...sőt semennyi.. Ennyit szenvedni egy 7 hetes kiskutyának..ennyit sírni, egész éjjel..annyira ügyesen tűrte pedig,hogy a hete abból állt,hogy orvostól orvosig járkálunk vele..volt mikor 4 szurit kapott egymás után..nem tudom mit ártott ez a kiskutya bárkinek is..miért kellett meghalnia?:'( Nem tudom elhinni..

2009. nov. 9. 14:04
 7/22 anonim ***** válasza:
31%
legőszintébb sajnálatom mellett,csak azt javasolhatom, hogy szerezz be egy másik kutyát, ami segít a gyászban ,és mert szükséged van rá !
2009. nov. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos erre nincs magyarázat, Te tényleg mindent megtettél! Veled vagyok gondolatban. :(
2009. nov. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Igen fogunk venni egy új kiskutyát...csak egy újabb kutyus tudna segíteni a bánatomon..de kell egy kis idő,hogy megnyugodjak..hiszen csak ő volt az első kutyám és ezalatt az egy hét alatt annyira megszerettem..nem gondoltam volna,hogy így ér véget az élete..azt hittem,hogy velünk lesz vagy 10évig vagy még tovább is..de csak egy hetet kaptunk..az első 2 nap még csodás volt, vígan futkározott, bújt hozzám, éreztem,hogy szeret..de utána..poklok poklát éltük meg.
2009. nov. 9. 14:10
 10/22 anonim ***** válasza:
64%
Én is nagyon sajnálom a kiskutyádat és téged is :( Sajnos a tenyésztők sokszor csak a pénzre hajtanak és benne van a pakliban ez.. Sajnos tudom, mert tapasztaltam.. Én csak annyit tudok neked javasolni h fogadj örökbe egy kiskutyát és mentsd meg őt a haláltól akit kidobtak az utcára, mert nem kellett senkinek.. Én ezért nem vásárolnék már tenyésztőtől, mert sajnos a legtöbbjük eladja a beteg kiskutyákat is úgy h nem szólnak róla h vmi bajuk van.. És minél több kutyust vesznek tőlük annál többet tenyésztenek és kevesebb figyelem jut rájuk mert elvakítja őket a haszon csillogó fénye.. Nem minden tenyésztő ilyen félre ne érts, de sajnos nagyon sokan vannak.. Fogadj örökbe egy ártatlan kis lelket :) És még1x nagyon sajnálom ami a babáddal történt :(
2009. nov. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!