Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az amerikai staffordshire...

Az amerikai staffordshire terrier milyen személyiségű?

Figyelt kérdés
Anyi kutya, annyi személyiség, de ugy mi jellemző a fajtára? Szereti a gyerekeket? Értelmes, inteligens? Könnyen tanítható, szófogadó? Van valakinek tapasztalata? Igazából megtetszett a kutya, és elgondolkoztam rajta, hogy milyen személyiségű. Egy hűséges társnak szeretném, akivel tudok sokat sétálni, játszani. Meg, kicsit félelmetes legyen, mert kint tartanám, és lássák, hogy kutya van a háznál. Perzse, nem vadállatot akarok tarrtani, aki mindenkit széttép, ha benyul, de azért idegeneket megugassa. Alkalmas erre a kutya?
2009. okt. 31. 08:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, abból hogy ÉN tudok kutyát nevelni még te nem..
2009. nov. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Gyerekes vagy kis fas**opó
2009. dec. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 ismerösömnek van ilyen kutyája és nagyon szereti. A kutyus mindenkit szeret mindenkivel barátságos.Persze szocializálva van hordják kutyasuliba is.De az biztos hogy magabiztos ember kell hozzá.
2009. dec. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

[link]


Innen kibogozhatod, amit keresel :D

2009. dec. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem is volt staffordom, 11 éves volt, amikor meghalt rákban. Nagyon családcentrikus volt, imádta a gyerekeket, meg lehetett dögönyözni stb...

Én rengeteget tanítottam, mindig valamivel lefoglaltam, így soha semmit nem tett tönkre a lakásban, bár sokat volt otthon egyedül, ha dolgoztam!

Viszont senki nem tört be a lakásomba!

Egyszer elintézett két cigót, akik úgy gondolták, fincsi vacsora lennék nekik.

Ők lettek a vacsora, mert nem tudták, hogy a kutya is velem van! Gyorsan futottak :), de nem eléggé...

Csak akkor vállalj ilyen kutyát, ha erőskezű következetes, és türelmes ember vagy!

Első kutyának nem ajánlják, de nekem is az volt. 19 évesen, önállóan. Nem volt Apu, Anyu!

Sok sikert!


Ja és van sok jó könyv a tartásukról, meg a törvényekről velük kapcsolatban!

2009. dec. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!