Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az amerikai staffordshire...

Az amerikai staffordshire terrier milyen személyiségű?

Figyelt kérdés
Anyi kutya, annyi személyiség, de ugy mi jellemző a fajtára? Szereti a gyerekeket? Értelmes, inteligens? Könnyen tanítható, szófogadó? Van valakinek tapasztalata? Igazából megtetszett a kutya, és elgondolkoztam rajta, hogy milyen személyiségű. Egy hűséges társnak szeretném, akivel tudok sokat sétálni, játszani. Meg, kicsit félelmetes legyen, mert kint tartanám, és lássák, hogy kutya van a háznál. Perzse, nem vadállatot akarok tarrtani, aki mindenkit széttép, ha benyul, de azért idegeneket megugassa. Alkalmas erre a kutya?
2009. okt. 31. 08:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon Család és Embercentrikus Kutya.Nekem van egy 1,5 éves Kan Kutyám.... El nem hinné az ember h., milyen.... Nagyon be tud lopózni az ember szívébe meg a házába.... Az enyém ha, kint van az udvaron és be akar jönni könnyedén használja a kilincset!!!!!!!! Gyerekekkel szemben is jól viselkedik, legalábbis az enyém, de, mint minden kutyánál, jobb az elővigyázatosság, ha, gyerek van a közelébe........ De, sokszor nem bír magával és széjjelszed valamit az udvaron (flakon stb.,).......

Én nagyot csalódtam a Staffordshire Terrierekben, de, POZITÍVAN!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D

2009. okt. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az van most 9 éves egy szuper kis állat, de azért azt jó tudni hogy csak erős ( mentálisan) gazdinak való!
2009. okt. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%

Nekünk is van,már elég öreg szegényke,de semmi gond nem volt vele-ezalatt értem az agressziót,emberre támadást!

De sétáltatni ne egyedül vidd és szájkosárban,mert ereje az van :O) és szeret más kutyikkal harcolni!

2009. okt. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
12%
Nekünk egy szukánk volt. Én utáltam.De nem csak Én.Megharapott eléggé erősen és ezt folyamatosan csinálta.Egyszer nekemjött. Aztán Anyámnak is nekiment. Így végül eladtuk.
2009. okt. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltatok elég szigorúak vele azért történt! Második voltam.
2009. okt. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Annyira voltunk vele szigorúak amennyire kell. Érdekes módon a Német Juhászunk sosem csinálta ezt.Igaz hogy két külön kutya. Egy normális kutya ilyen nem csinál.
2009. okt. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%

Bazki ha olyan se99 vagy hogy nem tudsz egy domináns természetű kutyát megnevelni akkor ne vegyél ilyet. És legfőképp ne reklámozd a degeneráltságodat.


Kérdező! Nagyon család és szeretet orientált fajta, kemény kézzel kell nevelni de ha ez sikerül tökéletesen meg fog felelni az elvárásaidnak. Az egyik legokosabb fajta, szerintem. Viszont nem éppen könnyen tanítható, legalább is eleinte amíg teljes mértékben el nem fogad falkavezérnek.

2009. okt. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

10:13!!!!!!!!!!!


Egyetértek az előttem szólóval, és ne próbáld magyarázni, h., Ti megfelelőed neveltétek és ilyen lett!!!!!!!!

Az első válaszíró vagyok, és hidd el, az én Stafford-on, egyszer próbált meg játék közben "keménykedni" / DE, KIHANGSÚLYOZOM H., NEM TÁMADNI!!!! / csak, Frenkizett, de, hamar elvettem a kevét vagy 2 ordibálással........

Volt olyan is h., rá kellett ütni, de, az nem Agresszió miadt volt, hanem h., a kocsinkról leszedte a rendszámtáblát, meg megrágta a visszapillantótükröt, nem egyszer, és most nem kell az feltételezni h., állatkínzók vagyunk, mert, sokszor az az első h., vigyük Orvoshoz, mivel Allergiás!!!!!!!!

2009. nov. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon játékos és zsivány kutyus!Nekem is van egy kanom!A gyerekeket és embereket egyaránt imádja sőt rajong értük!Persze ha nem fenyeget veszély rabló,cigányok stb!De nem való mindenkinek az biztos!Oda kell figyelni hogy jo viselkedési sémákat alakitson ki!Magyarul meg kell nevelni keményen,persze ne verd meg mindenér csak légy eréjes különben kiröhög!Amúgy a legjobb kutya a világon!
2009. nov. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

15:51

Látom magadból indultál ki :D

2009. nov. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!