Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy négy hónapos kiskutyát...

Egy négy hónapos kiskutyát mennyire viseli meg a költözés?

Figyelt kérdés
Most panelba lakunk, de kertes házba költözünk. Mivel yorkiról van szó, ugyanúgy bent lesz, csak kap egy hatalmas kertet is. :) Mielőtt költözünk elmenjek vele többször oda? Vagy nemtudom mit kéne. Szerintetek hamar megszokja? Csak nem szeretném, ha megviselné, mert most tök jó fej, jól viselkedik, nem félős és nem idegbeteg. Nem szeretném ha megváltozna.
2009. okt. 28. 07:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz gond.Minnél töbször látogas el vele a kertesbe hogy szokja.Amugy ha jól van nevelve akkor hamar megszokja és az is jó hogy még kölyök mert a felnött kutyákat jóbban megviseli.
2009. okt. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi semmi baj nem lesz. Kölyök még, hamar meg fogja szokni és gondolom jobban is fogja érezni magát, hogy többet szaladozhat odakint. Nekem is van 2 yorkim, az egyik még kölyök és nagyon picike úgyhogy őt már ilyen hidegben nem engedem ki órákra, de viszont a másik elég nagy méretű és már felnőtt, ő szeret kint lenni, alig lehet becsalogatni.
2009. okt. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi. Hát, próbálom jól nevelni. Remélem, hogy nem lesz gond.

A kertet szerintem nagyon szeretni fogja. Most is imád kint lenni. Két óra séta után, még szinte könyörögni kell hogy bejöjjön a lépcsőházba, annyira imád kint lenni. Nem is gondoltam volna, de örülök neki.

2009. okt. 28. 07:21
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!SZERINTEM PÁRSZOR ELSÉTÁLHATSZ VELE AZ ÚJ HÁZHOZ,DE SZERINTEM NEM LESZ GOND NEKI.MIKOR KÖLTÖZTÖK,MÉG TÖBBET FOGLALKOZZ VELE!
2009. okt. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!