Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit kezdtek a felszedett...

Ti mit kezdtek a felszedett kutyagumival?

Figyelt kérdés
Nagyon sok helyen nincs kirakva erre a célra való konténer, ahova ki lehetne dobni. A sima szemetesbe meg úgy tudom hogy nem szabad dobni, mert veszélyes hulladéknak minősül? Ti mit tesztek ilyenkor? Viszitek addig magatokkal amíg nem találtok erre a célra való kukát?

2013. júl. 17. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Kidobom az első szemetesbe, kukába, amivel találkozom. Nincs annyi erre a célra speciálisan kirakott kuka, hogy arra figyeljek, hogy hol van ilyen. Vannak városok, ahol szerintem egyetlen ilyen speciális kuka sincs.
2013. júl. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor vihetném sokáig, mivel a komplett városban nincs ilyen kuka. Kidobom a simába. Mást nem tudok vele csinálni.
2013. júl. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyen kuka nincs, és eddig még csak Pesten láttam ilyet, ott sem mindenhol. Kidobom a sima szemetesbe.
2013. júl. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk sok ilyen kuka van. Ha van a közelben, abba dobom, ha nincs, akkor a sima szemetesbe. Haza még sem vihetem, hogy aztán lehúzzam a wc-n főleg hogy általában a 2 órás séta elején kakil a kutya.

Ráadásul az anyukák is sima háztartási szemétbe dobják a szaros pelenkát...

2013. júl. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amíg olyan helyen laktam, ahol volt kutyás gyűjtő, oda dobtam. Most ahol lakom, még normál szemetes is ritka (csak a buszmegállókban van szinte), és oda dobom, vagy az otthoni kukába, ha oda érek előbb. Zöldhulladék gyűjtés van külön nálunk, de kutyapiszok gyűjtés nincs, úgyhogy mégis mit tehetnénk?
2013. júl. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk speciális kuka az állatorvos és a 3 kutyafuttató mellett van,de elég messze van mindegyik,odáig nem fogom cipelni!

Sima kukákba kidobom,mindenki abba dobja,ha elvárják,hogy ne oda dobjuk akkor csináljanak speciális kukát és nem csak 2-3-at elvétve!

Amúgy látták már közteresek meg úgy csomóan,hogy sima kukába dobom a kaksit senki nem szólt érte.Lényeg,hogy felszedjük.


Képzeld ha nem lehetne sima kukákba kidobni, senki se szedné össze , mert senki nem fog 2-3 km-et sétálni pluszba,hogy azt a zacskó szart kidobja.

Speciel én se sétálnék pluszba annyit.Felszedem,mert tudom,hogy nem egészséges senki számára sem a kutyakaki.Meg felelős kutyatartónak vallom magam.De ne várják már el az emberek,hogy a város legtávolabbi pontjaira teszik a speckó kukákat és odáig mindig sétáljak el!

2013. júl. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
erre egyszer én is rákerestem neten, azt írták vidd haza és húzd le a wc-n:D:DD hát persze.. úgyhogy mi is sima kukába dobjuk, bár ahol én lakom abból is elég kevés van... úgyhogy ha olyan helyen sétálunk, ahol pontosan tudom, hogy nagyon elvétve járnak emberek, akkor nem szedem fel (ilyenek a közeli puszták stb) de természetesen lakott területen mindig felszedem és az első kukába kidobom. Érdekes is lenne a 3 kutya után 3adag kakival a kezemben km-eket sétálni, amíg haza nem érünk.. szerintem is a lényeg egyelőre, hogy legalább felszedjük, aztán csak lesznek talán mindenhol kifejezetten erre kihelyezett kukák.. Bár megjegyzem, amíg Bp-n laktam, addig azok a szemetesek is háztartási hulladékkal voltak tele, holott mellette volt a sima kuka..
2013. júl. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A sima kukába dobom. A szaros pelenka is ott landol a gyerkőcök alól...

Miskolcon élek, lassan 20 éve van kutyánk, de még a büdös életben nem találkoztam ilyen kukával a városban. (Lehet én járok rossz helyen)

2013. júl. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!