Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudok tenni ha egy póráz...

Mit tudok tenni ha egy póráz nélkül sétáltatott kutya megtámad az utcán?

Figyelt kérdés

Hetente 2-3x összetalálkozunk séta közben, lakott területen. 2 kutya, akiket a gazdájuk nem hajlandó pórázon sétáltatni és megtámadják a kutyámat, aki viszont pórázon van. Többször kértem a pasit, hogy vegye pórázra őket, mert megtámadják a kutyámat, de erre csak annyit mond, hogy ez nem igaz.

Belehazudik a képembe egy nyílvánvaló dologról. 6 hónapos babám is ott van velem.


Szóltam, hogy feljelentem, de valami ketyója lehet az ürgének, mert csak azt hajtogatja dadogva, hogy ez nem igaz, hazudok. Elengedném a kutyám, de 2 kutya ellen esélytelen.

Hogy tudnám bizonyítani? Rugdossam meg a kutyákat? Már arra is gondoltam, hogy bottal nekikmegyek és azt mondom hogy engem támadtak meg. (ami részban igaz is, és a gyerkőcöm is nagyon féltem).


2009. okt. 10. 08:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Támadó kutyák szemeközé gázszrayt és másik irányba távozni.Ha gazdi pampog neki is egy adagot.Jogos önvédelem, kutyát közterületen TILOS szabadon engedni!
2011. aug. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Igaz régebben volt a kérdésem, de leírom, hogy mi volt utána.

Első lépésben jeleztem a jegyzőnek a kerületben. Egy igen rövid választ kaptam, hogy ha nem tudom bizonyítani, videófelvétellel, tanúkkal stb. akkor hamis mittudoménmi miatt még én kerülhetek bajba...

Aztán második lépésként megtudtam, hogy ez az ember valami indián, vagy mifene, egy nemrégen meghalt híres zenész legjobb barátja és lelkes kutyás...

Innentől elment a kedvem, hogy bármit is tegyek.

De a sors közbeszólt és meghalt az egyik kutyája, én elkezdtem dolgozni újra, és késő éjszaka sétáltatok kutyát a férjemmel...

2011. szept. 11. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!