Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » ésszerű tanács?

ésszerű tanács?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tanácsotokat szeretném kérni.

tud nekem ajánlani vmi jó ötletet?

Felesleges írást nem szeretnék kérni ( minek kutya ha...)

Nem rég óta van nálam a kutya.2 és fél hónapja h pontos legyek.A kutya 6 hónapos. 1 hónapja járok tanfolyamra, ami azt jelenti, h reggeltől délutánig nem vagyok itthon.. fél4re érek haza a gyerekkel az oviból.

A kutyus UGAT mikor mi nem vagyunk itthon. Megkérdeztem a közvetlen szomszédomat tény h ugat de nem végig...

Mit tudok tenni h ne ugasson? Utána néztem egy fajta nykörvnek de jelenleg nincs felesleges 5-10 eftom erre a nyakörvre.

Ma kaptam egy levelet az egy ik lakótól h zavarja a kutyus ugatása...



2013. jún. 11. 18:11
1 2
 11/13 zsuzsabazsa ***** válasza:

Megszokta a kutya a tanfolyamra járásod előtti időszakot.

Addig bizonyára többet voltál otthon vele. Ez most hirtelen megszűnt és a kutyád nem érti. Csak azt tapasztalja, hogy felborult egy szokásos rend.

Kapcsolj be neki valamit ami szól pl rádiót, hogy hangot halljon.

2013. jún. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Igen, agyilag és fizikailag is fárasztom.

Hamar tanul és okos kutyus.

Valóban sokat volt velem a tanfolyam kezdtete előtt.

Végig velem volt...megkell szoknia az új helyzetet...

2013. jún. 11. 22:42
 13/13 anonim ***** válasza:

kaptál sok okos ,és jó választ .

még egy : jan fennel : tanuljunk meg kutyául. c könyve. a netről ingyen letöltheted . olvasd el, sok okos tanács, konkrét és működő megoldás a kérdéseidre, okosan leírva . 80-90 oldal az egész !

az ugatásgátló nyakörvet felejtsd el. a szomszédoktól kérj elnézést,és kérj haladékot!!!

ennek a problémának a megoldása: cc : 1 -2 hónap !!

nem azonnali az eredmény ,de ha megtanulod,és alkalmazod, hamar működni fog,és mindíg működni fog!!!

2013. jún. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!