Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » ésszerű tanács?

ésszerű tanács?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tanácsotokat szeretném kérni.

tud nekem ajánlani vmi jó ötletet?

Felesleges írást nem szeretnék kérni ( minek kutya ha...)

Nem rég óta van nálam a kutya.2 és fél hónapja h pontos legyek.A kutya 6 hónapos. 1 hónapja járok tanfolyamra, ami azt jelenti, h reggeltől délutánig nem vagyok itthon.. fél4re érek haza a gyerekkel az oviból.

A kutyus UGAT mikor mi nem vagyunk itthon. Megkérdeztem a közvetlen szomszédomat tény h ugat de nem végig...

Mit tudok tenni h ne ugasson? Utána néztem egy fajta nykörvnek de jelenleg nincs felesleges 5-10 eftom erre a nyakörvre.

Ma kaptam egy levelet az egy ik lakótól h zavarja a kutyus ugatása...



2013. jún. 11. 18:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
szeparációs stressz, olvass utána, és tedd helye a rangsort köztetek:)
2013. jún. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A mi esetünkben amikor bevállaltuk a kutyát amin évekig gondolkozott a család

meg tudtuk oldani hogy fokozatosan magára hagyjuk amikor már egy éves elmúlt addig mindig valaki volt vele nem tudott unatkozni ha ugatni kezdett volna akkor pedig rászóltunk ...szerencsére olyan fajta ami nem igazán ugatós


Gyors és azonnali megoldást sajnos nem tudok csak azt tudom javasolni hogy próbáljátok meg fokozatosan leszoktatni az ugatásról menjetek ki a házból és ha halljátok hogy ugat akkor szóljatok rá

vagy fárasszátok ki sok játékkal hogy amíg egyedül van addig aludjon sokat:)


Volt a szomszédságunkban kutya aki egész nap reggeltől délutánig ugatott kis kihagyásokkal már pici korában mindenféle átmenet nélkül magára hagyták amikor elmentek/iskolába/munkahelyre borzasztó volt hallani ahogy sír a gazdái után

2013. jún. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és segítő választ!
2013. jún. 11. 18:34
 4/13 anonim ***** válasza:
kutyasuli is segítene.
2013. jún. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
kérdező: remélem az elsőnek köszönted meg a HASZNOS választ.
2013. jún. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
[link] :)
2013. jún. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Még esetleg ezt olvasd el: [link]

Azt tudnod kell, hogy ez az egyik legnehezebben orvosolható probléma, a szökés mellett, mert ugye olyankor történik, mikor nem vagy ott. Tehát kitartásra lesz hozzá szükség.

Jó lenne tudni, hogy unalmában ugat, vagy azért mert pánikol, ebben nagy segítség lehet akár egy webkamera, akár csak az is, hogy hagysz otthon egy jó nagy csülök csontot. Ha eszik, akkor azért annyira nem pánikol, csak uncsizik.

Akár melyik verzió miatt ugat, az biztos, hogy egy jó ideig érdemes hullára kifárasztani, hogy hazamászni ne legyen kedve mielőtt otthon hagyod.

2013. jún. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ezt most találtam, azért ő is alaposan összeszedte az infókat: [link]
2013. jún. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

A kutyus nem pánikol... inkább unatkozik...

Van játéka amivel tud játszani.

Igyekszem őt lefárasztani...

2013. jún. 11. 19:30
 10/13 anonim ***** válasza:
agyilag és fizikailag is?
2013. jún. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!