Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyen népszerűtlen a...

Miért ilyen népszerűtlen a papillon?

Figyelt kérdés

[link]


Csinoska, intelligens, remek agility kutyának is... Mégsincs papillon kennel Magyarországon, és európai szinten is huszada annyi kennel van, mint más, ugyanekkora, de bágyadt, butus kutyafajtákból.


Félreértés ne essék, nem akarom, hogy túltenyésszék a divat miatt, és tudom, hogy ha nagyon akarom, be tudok ilyet szerezni egyet (2 év várakozás, illetve 1000 euro fejében - de tudom, hogy megérné!), mégsem fér a fejembe, miért hallottak csak ilyen kevesen egy ilyen remek adottságú kutyusról.


2009. okt. 9. 14:20
1 2
 11/12 anonim válasza:
Ez a kutyafajta nagyon intelligens és barátságos.Nem drága a tartása egy kicsit sem és ezt onnan tudom, hogy NEKEM is van egy Panna nevű papillon kutyám.Imádom és rengeteg örömet okozott nekem és a családomnak egyaránt ,ezért mindenkinek ajánlom a papillon-t :D
2011. márc. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Teljesen egyet értek veled, kérdező! De elvileg most van egy kennel , az agilis kennel. Én is keresek egy ilyen kutyát :)

Kedves második! igazából a papillont lehetne ismerni, mert mikor utána néztem a fajtának, megtudtam, hogy szerepelt egy magyar reklámban, és Justin Biebernek is ilyen kutyája van

2012. nov. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!