Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A papillon kis kutyának mikor...

A papillon kis kutyának mikor áll fel a füle?

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat
2010. aug. 1. 21:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
születése óta
2010. aug. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ
2010. aug. 1. 21:23
 3/23 anonim ***** válasza:
73%

Picurkánk füle mindig is állt. Már öreg kiskutya.

Ezek szerint lehet még találni papillont? Nagyon ritka manapság. Miénk fehér, fekete fejjel és foltokkal a hátán. Nagyon szeretjük.

Azt gondolom, ha netán a Te kiskutyád füle valamilyen okból lóg, attól még bájosabb. Volt egy óriási német juhászunk lógó fülekkel. Sokkal kedvesebb jelenség volt, mint az álló fülűek.

2010. aug. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
biztos van még papillon mondjuk én németből kaptam tenyésztőtől tk-van viszont log a füle nem tom miért.de igy is szeretem :D mondjuk nagyon ritka egy faj.nagyon ari lehet a te kutyid is
2010. aug. 1. 21:35
 5/23 Akiteki ***** válasza:
Ha lóg a füle, az phalene. Még a tenyésztők sem lehetnek biztosak benne, hogy mindegyik kiskutyának fel fog állni a füle.
2010. aug. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos, valóban. Tiéd is az lehet. Okos, kedves kiskutyák. Szép éveket kívánok Nektek!
2010. aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat
2010. aug. 1. 22:03
 8/23 A kérdező kommentje:
phalene?hmm?
2010. aug. 1. 22:04
 9/23 Allison ***** válasza:
Hát nekem is álló fülű kutyám van igaz nem papillon. De egyiknek pár hetesen állat a füle a másiknak viszont csak 1 éves korára. És most mindkettőnek ugyanolyan szépen áll.. Nem tudom hogy a papillon különleges-e lyen szempontból de ha nem akkor nyugodtan várhatsz még. A tenyésztőt nem tudod elérni? Esetleg felragaszthatod neki.
2010. aug. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Akiteki ***** válasza:

Ekkora fület nem lehet felragasztani.

Ezért lett külön fajta az a papillon, akinek nem áll a füle.

2010. aug. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!