Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A papillon kis kutyának mikor...

A papillon kis kutyának mikor áll fel a füle?

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat
2010. aug. 1. 21:02
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
papillonból van másik fajta is?am köszi a válaszokat.a tenyésztőt nem tudom melyik mert nem én vettem csak kaptam a nénikémtől de ö már nagyon öreg volt és elhúnyt szegény :( a kutyus 3 hónapos
2010. aug. 1. 22:27
 12/23 Allison ***** válasza:
Törzskönyvébe, oltási könyvébe benne kell hogy legyen. Amúgy meg tenyésztő ajándékba nem is nagyon ad kutyát csak a gazdának...
2010. aug. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
2010. aug. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
meg néztem a tk-ját és benne van hogy a logofülü fajtacsoportba tartozik:D köszi a válaszoket mindenkinek.amugy meg a néném nekem vette meg és nem ajándékba kapta a tenyésztőtől:/ csak mivel ő már öreg ezért nekem adta.
2010. aug. 1. 23:15
 15/23 A kérdező kommentje:
vagyis spalene papillon
2010. aug. 1. 23:16
 16/23 Allison ***** válasza:
Nem úgy értettem.
2010. aug. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Allison ***** válasza:
Hanem úgy hogy tenyésztő a gazdának ad el kutyát nem úgy hogy valakinek aki majd odaadja másnak. Mert a jó tenyéasztő szeretné megismerni a gazdát, az igányeit stb. Kiskutyát ajándékozni nem szerencsés mert hiába akar jót a másik nem tudhatja pontosan a leendő gazda helyzetét. Persze ha tudtad előre az azért más.
2010. aug. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

még születésükkor sem tudják hogy papillon vagy phalén lesz

ha áll a füle akkor papilon, halpg akkor phalén ... ugyanaz a fajta

2010. aug. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
halpg = ha lóg
2010. aug. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
értem köszönöm.fel hívtam a tenyésztőt és tudot róla hogy nálam van(tel számát kikerestem a tkból) és azért adta oda nekem mert igy besztélték meg :)mindenkinek köszönöm a válaszokat
2010. aug. 2. 14:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!