Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törpe yorkshire terrier kutya...

Törpe yorkshire terrier kutya mennyi vizet kell megigyon, ha magas láza van? (10 év körül van) Már fecskendővel kell itatnunk, a doki adta, de elfelejtettük megkérdezni, hogy mennyi vizet kéne meginnia.

Figyelt kérdés
Kapott valami injekciót, elvileg ha nem fertőzött kullancs akkor rendbe jön. Este felé le kell menjen a lázának, ha nem megy le akkor irány az állatkórház, mert akkor fertőzött kullancs. A doki azt mondta, hogy olyan öreg a kutya, hogy már minden nap ajándék a számára. Remélem rendbe jön, mert én még plusz öt évet jósolok neki, amilyen energia bomba, ha nem beteg.
2013. márc. 11. 17:36
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy kullancs fertőzése lenne, csak felmerült a lehetősége. A kutyáim pedig mind izmosak és jó húsban vannak. Kinek a pap, kinek a papné. Hogy melyik kell neked, döntsd el te. 40,5 fokos láza volt, de mint montam már nincs. Amúgy meg feleslegesen nem jártatom a számat, tudom, hogy jó helyen vannak és szeretnek itt lenni. Mivel én tanult ember vagyok tudom mikor kell abba hagyni egy felesleges "vitát". Szóval azt írhatsz, gondolhatsz amit akarsz, verheted, ahogy te fogalmaztál a melled és büszke lehetsz magadra, ha a saját büszkeséged előrébb való, mint az, hogy rá ébredj, kinek és miben van igaza.

Na a soha viszont nem látásra.

2013. márc. 13. 15:02
 32/33 anonim ***** válasza:
FELMERÜLT A LEHETŐSÉG, vérvétel nélkül? Hát Gratulálok!
2013. márc. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
ja és senki nem vitázni, de ha annyira tanult ember lennél mint amilyen NEM vagy akkor nem osztanád az észt sületlenségekről meg a TÖRPE YORKSHIRE TERRIERRŐL!
2013. márc. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!