Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törpe yorkshire terrier kutya...

Törpe yorkshire terrier kutya mennyi vizet kell megigyon, ha magas láza van? (10 év körül van) Már fecskendővel kell itatnunk, a doki adta, de elfelejtettük megkérdezni, hogy mennyi vizet kéne meginnia.

Figyelt kérdés
Kapott valami injekciót, elvileg ha nem fertőzött kullancs akkor rendbe jön. Este felé le kell menjen a lázának, ha nem megy le akkor irány az állatkórház, mert akkor fertőzött kullancs. A doki azt mondta, hogy olyan öreg a kutya, hogy már minden nap ajándék a számára. Remélem rendbe jön, mert én még plusz öt évet jósolok neki, amilyen energia bomba, ha nem beteg.
2013. márc. 11. 17:36
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Három gazdás kutya, mindenki eldobta már magától, csak nem értem miért, hiszen minden kutya szeretni való, többet ér szinte minden embernél. (öt kutyánk van).
2013. márc. 11. 17:37
 2/33 A kérdező kommentje:
Amúgy 20-30 percenként 3-5 ml vizet adok neki.
2013. márc. 11. 17:39
 3/33 anonim ***** válasza:
nincs olyan,hogy törpe yorkie.
2013. márc. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
2013. márc. 11. 17:47
 5/33 anonim ***** válasza:
ez egy sima aranyos yorkie.
2013. márc. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

valóban nincs,de az sincs hogy 10 évesen egy kistestű kutya olyan öregnek számítana!

Ha vizet nem akar inni,csinálj jégkockát és rakd le elé abból is nyer folyadékot eleget és a hőjét is csökkenti.

2013. márc. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Ilyen kutyám van. Nem tudom, hogy te hogy nevezed, de mifelénk ez törpe yorkshire terrier. Szóval egy ilyen kutyának mennyi vizet adjak, ha lázas? Miért abba kell belekötni ami "lényegtelen"? Egy fontos kérdést tettem fel a beteg kutyám miatt, de látom egyszerűbb ha a dokit zaklatom.
2013. márc. 11. 17:49
 8/33 A kérdező kommentje:
10 éves a kutya akinek az előző gazdái szartak az állapotára. A fogai rohadtak és nem szeretném részletezni, hogy milyen körülményektől mentettük meg.
2013. márc. 11. 17:51
 9/33 anonim ***** válasza:

Hívd fel a dokit, jobban jársz.

10 évesen meg egy kistetsű kutya nem számít öregnek - szal nem értem miről beszél a dokitok... ??

2013. márc. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
egy kistestű (10 ttkg alatti) kutya csak 7 éves korától számít idősnek.
2013. márc. 11. 18:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!