Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törpe yorkshire terrier kutya...

Törpe yorkshire terrier kutya mennyi vizet kell megigyon, ha magas láza van? (10 év körül van) Már fecskendővel kell itatnunk, a doki adta, de elfelejtettük megkérdezni, hogy mennyi vizet kéne meginnia.

Figyelt kérdés
Kapott valami injekciót, elvileg ha nem fertőzött kullancs akkor rendbe jön. Este felé le kell menjen a lázának, ha nem megy le akkor irány az állatkórház, mert akkor fertőzött kullancs. A doki azt mondta, hogy olyan öreg a kutya, hogy már minden nap ajándék a számára. Remélem rendbe jön, mert én még plusz öt évet jósolok neki, amilyen energia bomba, ha nem beteg.
2013. márc. 11. 17:36
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Az az alap h ilyen esetben nem kihívom a dokit hanem elmegyek egy felszerelt állatklinikára.

Ha ezt nem teszed meg akkor tényleg felkészülhetsz a legrosszabbra. Mert ezek szerint a ti dokitok még azt se tudja mi a kutya baja, nemhogy kezelné is rá. Ha nem iszik a kutya már rég infúziót kellett volna kapnia. Pláne ha hasmenése/hányása van.

2013. márc. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

ja és hagy kérdezzem meg ha már itt tartunk mit jelent a magas láz?

Imizol injekciót kapott?

2013. márc. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Tudod mire készülj fel? Arra, h a kutya MIATTAD hal meg. Mert te vagy képtelen elvinni egy normális orvoshoz. Tudod, FELSZERELT, KORSZERŰ rendelő és nem háznál bűvészkedés.


Mennyire hihető, h ennyit költesz a kutyákra, d még az orvost is sajnálod tőle.


Tudod miért rohadtak ki a fogai? Mert sz@rtál rá magasról. Annak a kutyának rohadnak ki ilyen idősen a fogai, amelyiknek nem kezelték a fogkövét.


De ringasd csak magad abba a hitbe, h te nagyon ügyes és jó gazdi vagy. Pedig pont nem.

2013. márc. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Mint mondtam három gazdás kutya. Már úgy kaptam meg, hogy a fogai (az összes) menthetetlen. Ha kiszedetem akkor éhen hal a kutya, hiszen akkor mivel rágna.

Amúgy ez az ár így jön ki. Idáig saccoltam, de most már tudom. A két nagykutya havonta két 15 kg tápot (10000 ft.) eszik és napi egy- egy konzervet, aminek darabja 200-300 körül van. A másik három (a yorki és a két bishon) közösen esznek meg 1 és fél doboz konzervet naponta + egy 5 kg tápot havonta(a táp: 10000 és a konzerv darabja kb.750 körül van). Ezek után mond azt, hogy nem jön ki a minimum 60 ezer.

A másik. Elsőnek a rendelőbe vittük, másodjára már kijött megnézni. Hogy milyen injekciót kapott azt a párom tudja.

2013. márc. 13. 11:08
 25/33 A kérdező kommentje:
Most jelenleg két gyógyszert kap. Ha otthon leszek, majd leírom.
2013. márc. 13. 11:10
 26/33 A kérdező kommentje:
amúgy én sajnálom a nyolck kutyát. Szegények csont és bőr lehetnek, ha csak szárazat kapnak. Nem is beszélva a székrekedésről.
2013. márc. 13. 11:13
 27/33 A kérdező kommentje:
Jah és igen is jó doki van, mert a kutyám egyre jobban van. Már a láza is lement és magátol iszik. Szóval jó lenne ha nem lattatlanban itélkeznétek.
2013. márc. 13. 11:17
 28/33 anonim ***** válasza:

a 8 kutyát kutyát sajnálhatod én is sajnálom őket :-) többszörösen győztes kutyák éppen a csont sovány kutyáimmal készülök a Világkiállításra!


A 2-300.- Ft-os konzervek olyan mintha vizet adnál tudni illik a 80% vizet tartalmaznak tehát verd a melled, hogy mit esznek. Én inkább táphoz adom a vizet, de gondolom fogalmad sincs miért...


Én nem mondtam, hogy csak szárazat kapnak de nem is adok nekik konzervet inkább etetek nyers hússal, zöldségekkel, stb. Szegények gondolhatod, hogy néznek ki a nyers hústól:-)))


Inkább üljél az iskolapadban és tanulj mielőtt badarságokat írsz!

2013. márc. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Fogatlan kutyám nekem is van szintén yorki 10 bőven elmúlt és áztatva kap enni! Még él és köszöni szépen jól van!

Ha lenne " rohadt " foga akkor biztos nem érezné magát jól. Kutya nem halt még éhet fogatlanul sem ha kapott enni, ez csak egy kifogás részedről!

2013. márc. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Senki nem ítélkezik látatlanba csak elég az írásaidat olvasni és a következtetést levonni. A szuper állatorvosodnak ha tényleg kullancsfertőzése van a

kutyádnak akkor illene minden nap infúziót adnia!


Fentebb kérdeztem mennyi volt a magas láza a kutyának?

2013. márc. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!