Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törpe yorkshire terrier kutya...

Törpe yorkshire terrier kutya mennyi vizet kell megigyon, ha magas láza van? (10 év körül van) Már fecskendővel kell itatnunk, a doki adta, de elfelejtettük megkérdezni, hogy mennyi vizet kéne meginnia.

Figyelt kérdés
Kapott valami injekciót, elvileg ha nem fertőzött kullancs akkor rendbe jön. Este felé le kell menjen a lázának, ha nem megy le akkor irány az állatkórház, mert akkor fertőzött kullancs. A doki azt mondta, hogy olyan öreg a kutya, hogy már minden nap ajándék a számára. Remélem rendbe jön, mert én még plusz öt évet jósolok neki, amilyen energia bomba, ha nem beteg.
2013. márc. 11. 17:36
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

És te ezt a sok marhaságot a kisujjadból szpod ki? Nincs se mini/extra mini/törpe yorkie, és 10 éves kutya egy méretben sem öreg.


És láznál lázcsillapító kéne. Azt se tudo milyen injekciót kapott? Felőled akár lehetett volna benne sima csapvíz is, mit érdekel téged mivel kezelik....

2013. márc. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
52%
SEHOL A VILÁGON NEM hívják a yorkshire terriert "törpének"! Max. csak a nagyon hülyék!Törpe? miért nem elég kicsi így is? vagy ne tán lenne pl.45 cm -es marmagasságú változata is? ALIGHA.....
2013. márc. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
51%
Igazatok van a minivel kapcsolatban teljesen, de éppen életben akarja tartani a mentett kutyáját, legyen most ez fontosabb!
2013. márc. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

nekem 10 éves elmúlt a yorkshire terrierem és senki meg nem mondaná róla. Úgy fut a labda után mint a nyúl, aki ért hozzá az talán észreveszi, hogy nem olyan tiszta a tekintete mint fiatal korában ja meg hát ugye a korára való tekintettel egy jó pár foga hiányzik...


Jé ezt a törpe szót még nem hallottam de akkor ezek szerint van belőle óriás is? Eddig csak micro mini, extra szuper mini, mini, normál és hasonlóval illeték szerencsétlen fajtát. Nem igaz, hogy aki egy bizonyos fajtát tart nem veszi a fáradságot, hogy a standard-et legalább egyszer átolvassa! Majd ha ott szerepelnek a fenti jelzők akkor lesz addig nem a standard 3,1 kg-ig határozza meg a súlyt.

2013. márc. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Nem értem miért baj az, ha nem olvasok róla könyveket. (hogy mennyi vizet iszik azt interneten se találtam, azért kérdeztem)Etetem, sétáltatom, játszok vele és szeretem, ahogyan a másik négy kutyámat is. Jeleneleg havi 60-80 ezret költök a kutyáimra az etetés miatt (van két utcárol befogadott keverék kutyám. Mindkettő nagyobb nálam ha kèt lábra állnak ők esznek nagyon sokat) és nem az utcára hajítom ki addig szerintem ezerszer jobb életük van. Csippelve, oltva, féreghajtva van mind. Annyit olvastam mindegyik kutyámról az interneten, hogy milyen a természetük, mi az amit kifejezetten szeretnek. De ezeket a yorkinál törpe yorkiként is megtalálom. A kutyáimat nem versenyre nevelem, én nem a tökéletes kinézetet nézem. Sőt, nem is kivülröl kell nézni a kutyát. Egy kutya mindig jobb lessz az embernél, mert ő feltétel nélkül szeret.
2013. márc. 12. 17:05
 16/33 anonim ***** válasza:
úr isten ne nevettess ennyi pénzt te nem költesz a kutyádra az tuti. A yorkival nem tudsz megetetni ennyit ! Én a kiállításokkal együtt költök ennyit mikor hova megyünk!
2013. márc. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Úr isten. Elöbb talán olvasd végig amit irtam, ha már belém kötsz. Látom valami otthon ülő munkanélkülis vagy, aki soha életében nem akar dolgozni csak unatkozni. Írtam, hogy öt kutyám van a yorkival együtt, de azt ki mondta, hogy mind yorki?
2013. márc. 13. 00:47
 18/33 A kérdező kommentje:
Erre azt mondaná egy ismerős: Was makogsz? (Sokáig abban a tudatban élt, hogy ez németül mit makogsz?-ot jelent)
2013. márc. 13. 00:50
 19/33 A kérdező kommentje:
Másik dolog! Így utólag visszaolvastam a kommenteket. Mint mondtam három gazdás yorkiról beszélünk. Láttatlanban lehülyézitek a kutya dokit, holott egy nagyon jó szakember. Azt mondjátok tíz évesen egy kutya nem öreg, de nem is láttátok. Mint mondtam a fogai rohadtak, szinte már csak disznek vannak, e miatt az ételt nehezen tudja megrágni, a beleiről ezek után már ne is beszéljünk. Ma is itt volt a doki azt mondta, hogy ha ez a betegség amit elkapott nem viszi el(vöröses pisi, széklet gyomorforgatóan büdös, hány, nem tud megállni a lábán, a láza lassan csökken már, de itatni kell, mert különben nem iszik, még így is elfordítja a fejét. Étvágya tegnap óta nincs. Egy morzsányi rántottát fogadott el csupán, de többet nem.) akkor is készüljünk fel lelkileg, hogy már nem sok van neki hátra.
2013. márc. 13. 01:08
 20/33 anonim ***** válasza:

Na akkor még egyszer nekem 8 kutyám van és ha nem megyek kiállításra akkor sem kerül fele ennyibe a jó minőségű táp egy hónapra!!!!!

igen ezek után még jobban elásta nálam magát az orvos és te is ha nem váltasz dokit mert a " rohadt " fogakat az első lenne kihúzni, mert nagyon sok baj onnan indul, többek között a gyulladások és még sorolhatnám!!!!!

2013. márc. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!