Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mindig kezet mostok,...

Ti mindig kezet mostok, miután megsimogattátok a kutyát?

Figyelt kérdés
Van, aki mindig megmossa utána a kezét, van, aki nem (csak, ha eszik utána). Ti hogy látjátok?
2013. jan. 28. 13:29
1 2
 11/16 Szilvi & Argos ***** válasza:
Még annyit, hogy nyáron, mikor mindig tiszta homok a kutyám, nem is szeretem simogatni :( ezt vhogy utálom...ilyenkor szinte minden simogatás után valóban kezet mosok :O
2013. jan. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőségem megmosom, viszont jártam már úgy hogy egy hosszú tréning után elmentünk enni valamit a többiekkel (már sötét volt szerencsére, érdekesen néztünk ki :D) valahogy megfeledkeztem a kézmosásról és csak mikor hazaértem akkor mostam kezet, hát fekete volt a víz miközben öblítettem a szappant. Nem lett semmi bajom tőle.
2013. jan. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 ratata ***** válasza:
a túlzottan steril életvitel ugyanolyan káros mint a piszok.Az immunrendszernek szüksége van feladatra, hogy be ne rozsduljon.Csak azért mert megsimizem a kutyát még nem rohanok azonnal kezet mosni.Kaja vagy wc előtt igen.
2013. jan. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nekünk 2 kint tartott kutyánk van, sosem volt még olyan kutyánk, akit bent tartottunk, szóval ehhez nem tudok hozzászólni. Mint az egyik válaszolónak, úgy nekem is mindig azt mondták gyerekkoromban, hogy kezet kell utánamosni. Azért a rohangálás nem igaz: pl. ahogy valaki írta, azért befejezi a tevékenységet, ami közben a kutyával foglalkozott. Felpontozták nagyon azt a válaszolót, aki felkiáltójellel odaírta, hogy sosem mos uténa kezet: ez angyon szép, meg patetikus, de ettől nem szereted kevésbé, hogy kezet mosol. De azért nem vagyok én sem iylen szigorú. pl.: ha elindulok otthonról, az udvarban megsimogatom őket, vagy ha átmegyek valakihez, és megsimogatom a kutyáját, akkor (hacsak nem eszünk utána), nem kéredzkedem be rögtön a fürdőszobába. Valóban nem jó a túlzott higiénia, de most csak a kutyákról van szó, a túlzott higiénia ennél több dologból állna.


Csak kíváncsi voltam a véleményekre, köszönöm a válaszokat!

2013. jan. 28. 20:04
 15/16 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elszépelgésekért.
2013. jan. 28. 20:06
 16/16 A kérdező kommentje:
*elgépelésekért. hehe. na ezt meg a helyesírás ellenőrző művelte most
2013. jan. 28. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!