Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mindig kezet mostok,...

Ti mindig kezet mostok, miután megsimogattátok a kutyát?

Figyelt kérdés
Van, aki mindig megmossa utána a kezét, van, aki nem (csak, ha eszik utána). Ti hogy látjátok?
2013. jan. 28. 13:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Van, aki megmossa, van, aki nem. Ez ilyen egyszerű.
2013. jan. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Vannak helyzetek amikor igen, van amikor nem. Mint ahogy vannak helyezetek amikor alaposan kezet mosok mielőtt a kutyámhoz nyúlok.
2013. jan. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én igen. Az a biztos.

Persze ezt ne úgy képzeld el, hogy kint az udvarom vágom a tűzifát, megsimogatom a blökit, és már rohanok is be kezet mosni. Ha végeztem a favágással, utána mindenképp. :)

2013. jan. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nálunk bent vannak a kutyák, ha minden simi után kezet mosnék egész álló nap csak rohangálnék a fürdőszobába. De mondjuk ha főzök, vagy eszek akkor természetesen megmosom előtte.
2013. jan. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Én soha sem mosok csak azért kezet, mert megsimogattam a kutyát.
2013. jan. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam mivel benti kutyáról van szó
2013. jan. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
általában igen, kezet mosunk, de van hogy nem, mert akkor kb. 5 percenként rohangálhatnánk , ilyenkor 93° alkohollal töröljük át a kezünket. magyarországon nem tudom kapható e, de errefele nagyon sok ilyen van amit direkt az ember bőréhez fejlesztettek.
2013. jan. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

ma 13:41


a mi kutyánk is benti ennek ellenére olyan testrészeket is nyalogat ami után nem biztos hogy örülnék ha a kezemen van :)

2013. jan. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha más kutyáját simogatom meg, akkor igen.

Ha a sajátomat, akkor főzés, evés, wc-zés (tehát az ilyen kényesebb témáknál) mindenképp megmosom a kezem. A többi helyzetben változó. Ha osztja a puszikat, utána általában megmosom az arcom/kezem.

Egyébként ő is tisztán tartott, benti kutyus.

2013. jan. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Gyerekkorom óta tanították, hogy állatokkal való foglalkozás után MINDIG kézmosás..Ezt akkor be is tartottam :) Aztán ez vhogy egyre tolódott kifele, hiszen ha megsimítottam a kutyát, miért rohanjak újra kezet mosni, ha esetleg ismét megsimogatom :)

Kiránduláskor pl kutyás, jutifalatos-nyálas kézzel eszik-iszik az ember, mondjuk akkor azért nem érek a szendvicshez puszta kézzel, ha tehetem :D

De étkezés, kajakészítés előtt szinte minden esetben kezet mosok.


Ja, még a tréning vicces...klikker, kaja, labda, póráz...hol bal kézzel, hol jobbal nyúlok a kajáért, hol kézből adom...hol két simogatás közt a számba rakom és onnan köpöm...ilyenkor még a számban is kutyaszőr szokott lenni :D

2013. jan. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!