Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Milyen öblítőszerrel...

Anyukák! Milyen öblítőszerrel mostok? Nem csak babaruhát?

Figyelt kérdés
Én cocolinot használok a koncentrátumot de mégsem jó a ruháink illata! :(Pedig nem higítom mosóport tomi babyt használok,azt vettem észre hogy sokkal gyengébb a cocolino mint anno volt!De mégis mit tehetnék,hogy jó illata legyen a ruháinknak??Valakinek valami tipp??köszönöm hogy megosztjátok velem!
2013. jan. 17. 07:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én legtöbbször a chicco öblítőt használom illetve fehér silant. Jó illatúak a ruhák.
2013. jan. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha új a mosógéped, akkor a gagyi öblítő után is illatos a ruha!

Ha régi, akkor semmitől sem!

A sárga lenor, aminek érezni az illatát sokáig a ruhán.

De ha régi a ruha, akkor sem lesz illatos.

Nap meg az sem mindegy hol szárítassz!

Hanéri étel szag, nem lesz illatos!

A sárga lenort próbáld ki!

2013. jan. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mindenféle öblitö ártalmas, mert erösen allergén, csak ezt nem reklámozzák, mert akkor nem venné meg senki.


Sokkal egészségesebb és jobban fertötlenit is, ha ölbitö helyett ecetet használsz minden mosásnál. A ruhák NEM lesznek ecetszagúak, csak teljesen szagtalanok, minden egyéb kellemetlen szag is eltünik.


(Textilmérnök vagyok)


Ha azt akarod, hogy a ruháknak legyen illata, akkor a babaruhás szekrénybe tegyél babaolajat, fürdetöt, szappant, illóolajat, aminek az illata tetszik. Ezt valamennyi vattára öntsd és olyan edénybe (müanyag flakon kilyukasztva oldalt több helyen, tálacska) tedd, amiböl nem tud a szer kimenni, csak az illata.

2013. jan. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mi is a sárga (summer) Lenort használjuk és isteni finom illata van a mosás után még hetekkel is a ruhának+nagyon puha az összes textília.Én imádom!Tényleg érdemes kipróbálnod.

Korábban 1X próbáltak ki a Coccolinot és hatalmas csalódás volt. :(

Ami szintén nagyon jó még,az a kék Silan.Ha nincs akcióban vagy nagy kiszerelésben a boltban,akkor ezt is szoktam venni; van olyan jó mint a Lenor.

2013. jan. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

én próbáltam az ecetes öblítést is és hát én ebben is csalódtam.Valamennyire mégis érződik a ruhán és sem illatra sem tapintásra nem lehet összehasonlítani egy öblített ruhával.Kisfiam 1 éves és soha nem volt allergiás problémánk.

Szerintem kicsit ez is túl van lihegve a sok bio cuccal együtt.Egyre többet favorizálják;véleményem szerint ez is divat kérdése.

2013. jan. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mosógél babának: Dreft baby, magunknak mandulás Tomy. Öblítő babának: Silan ami alole verás 2L=8L, magunknak szintén silan - mikor milyet. Szerintem nagyon jó illatúak tőle a ruhák. Igaz nem szoktam hígítani fél-háromnegyed kupaknyit használok ruhamennyiségtől függően. Ecettel is szoktam öblíteni: ágyneműt, törölközőt, textilpelust, takarót stb
2013. jan. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Van hogy 1,5 kupaknyi öblítőt teszek, és mégsem illatos a ruha!


Most kipróbáltam az új Lenorokat, mikor kiveszem a mosógépből illatos, utánna nem.

2013. jan. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Fekete Lenor.

De az arany is nagyon jó. A gyerekem ruhája még 2 hét után is illatos, amikor kiveszem a szekrényből.

2013. jan. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
a mosógépem nem egy mai darab akkor az lesz a probléma :( A szobában szárítok meg a fürdőben nem éri semmilyen más szag sem étel sem füst semmi!
2013. jan. 17. 20:24
 10/11 anonim ***** válasza:

Én Sano márkájú öblitőt használok. Vianniban vettem, de láttam a tescoban is már. Utántöltős tasakban van. Én 500 körül vettem és egy literes. Direkt baba ruhákhoz való, de én nem amiatt vettem, hanem mert amikor ezzel mosok a ruhák öblitő illatúak több hét után is, amikor kiveszem a szekrényből.

Mostam már vele régi mosógépben és új mosógépben is, semmi különbség nincs, ugyanolyan jó illatú lesz tőle a ruha.

Esetleg nem amiatt lehet rossz illatú a ruha mosás után, hogy nagyon megtömöd a mosógépet? Mert nekem ilyenkor volt ilyen, kivettem pár ruhát, újramostam és máris jó illatú volt minden.

2013. jan. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!