Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol éri meg jobban babaruhát...

Hol éri meg jobban babaruhát venni? Vatera vagy turi?

Figyelt kérdés
Néztem most a vaterát, de vagy nekem nincs türelmem, vagy nincs fent normális unisex ruhacsomag. Meglepi babánk lesz és 56-62es méretből szereték bevásárolni egy kicsit, unisex rucikat. Igazából csak bodyra meg rugira gondoltam. Jobban járok, ha elmegyek egy hádába?
2012. dec. 25. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem, csak egy kis türelem kell hozzá.

[link]


[link]

2012. dec. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az első nem rossz amit linkeltél, de a második pl nekem egyáltalán nem uni. Sokra ráírják, hogy uni, de van benne igencsak fiús meg lányos is. Ja meg pár darabnál még nem éri meg sajnos a postázás, mert akkor már nem olyan jó a darabára. Bár talán már a háda sem olyan olcsó. Lányomnak még nagyon sok csinos bodyt tudtam ott turizni, csak akkor még úgy volt, hogy egyetlen gyerekünk lesz, így mindene rózsaszín :)
2012. dec. 25. 14:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Háda!!!! gyönyörü újszülött cuccokat tudsz majd venni! én mindkét babámnak ott vettem a "kezdöcsömagot"

voltam a kilós boltjukban is árucsere utáni napon, pár fillérböl megvettem fél éves koráig a ruhácskákat, márkásak és minöségiek voltak. legközelebb is csak így fogom csinálni! boldog készülödést :)

2012. dec. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
még annyit, hogy vaterás bodykkal meg ruhacsomagokkal már megjártam, látszik rajtuk a mosás a turisak ilyen pici mértben viszont újak!
2012. dec. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Dél pest környékén tudsz nekem jó hádát mondani? Mert én csepelen szereztem be anno a ruhákat, de azóta igencsak lecsökkent a baba részleg. Még a lurdyt ismerem, de az meg darabáras, nem éri meg.
2012. dec. 25. 15:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Darab áras hádában 1500ft/ db a rugi pl.

A kikósban meg csak body, 1-2 nadrág van.


Szerintem menj ki Csepelen szokott lenni babaörze, ott meg tudod nézni, és jó áron adják az anyukák!

2012. dec. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én vettem innen is, onnan is, de maradok inkább a turinák, ha már nem újat veszek! Ott láthatom, a kezembe foghatom, átnézhetem, és ha találok rajta foltot, visszateszem. Mellesleg 1-1 darabot is megéri venni, vaterán már annyira nem. Vettem szupi bodykat, persze eladó szerint foltmentes, én sem vettem észre, amíg nem néztem át mosás előtt, hát mindegyik bodynak az ujjánál van szép sárga folt...és nem is mind jött ki előkezeléssel. Másik meg, vettem csomagot 5000 ft-ért, sok-sok body, ebben meg volt egy jópár darab, ami a kukában landolt, mert foltos, vagy annyira bolyhos, hogy inkább veszek akkor újonnan, de ezt nem adom rá.

Egyébként szoktam darabára turiban is venni ruhákat, annyira szépeket, és márkásakat lehet kifogni piti összegekért. Pl. vettem egy Zara pulcsit 700 ft-ért, szerintem egy gyereken nem volt rajta...Bocsi a hosszú írásért, csak gondoltam megosztom a tapasztalatomat, de hozzáteszem, valaki esküszik a vaterás ruhavásárlásra.

2012. dec. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
árucsere napján vagy másnapján járok a Nagy Lajos Király utján lévö hádába - ez kilós, eddig mindig sok babaholmi volt, fél évente megyek és mindkét gyerekmnek jól bevásárolok, darabos üzletekbe pedig a Kökibe és Blaha Lujza térnél lévö hádába járok - hozzáteszem szlovákiában élek és így is megéri, hogy innen utazok oda turizni :D
2012. dec. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!