Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik név tetszik jobban...

Melyik név tetszik jobban Viktor vagy Máté? Miért az egyik s miért nem a másik?

Figyelt kérdés

2012. dec. 17. 16:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Inkább a Viktor,nem tucatnév.A Mátét nem lehet becézni,és mostanában sokan adják (lehet csak a környezetemben)
2012. dec. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem Mátém van, így én arra szavazok. Viktort sokat ismerek, 20-30 éves korosztályból. Máté ismerősöm csak egy van, bár évek óta toplistás.
2012. dec. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

A Máté jobban tetszik, de nem adnám a gyakoriság miatt.

A Viktor viszont nem tetszik. Sosem tetszett igazán, és ennek tetejében van egy Viktor ismerősöm akit nagyon-nagyon nem kedvelek. Sajnos nem tudok ettől eltekinteni.

2012. dec. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Máté tetszik, de én is elég sok Mátét ismerek sajnos :/ Viktor egyáltalán nem tetszik, nem tudnám megmondani, hogy miért.
2012. dec. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem a Máté jobban tetszik, de nem adnám én se, mert bibliai név. A Viktor viszont nem tetszik annyira mint a Máté, ezért nem is adnám. De ha választani kéne akkor inkább Viktor.
2012. dec. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mindkettő, de inkább a Viktor, Mátéból nagyon sok van
2012. dec. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Máté. Szerintem szép név. Viktort nem adnám Orbán Viktor miatt.
2012. dec. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Máté egyáltalán nem tetszik, ráadásul nagyon gyakori is, ezért én nem választanám.


Viktor önmagában jó név, tetszik a hangzása, viszont OV miatt nem adnám itt Mo-on.

2012. dec. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Viktorra szavazok!

A Máté az a név, amit a világon a legjobban gyűlölök, nem tudom miért, de a hideg ráz tőle. Lánynévben is van ilyenem, az Eszter. Semmi negatív élmény nem kapcsolódik Máté és Eszter nevű ismerőseimhez, de ez a két név irritál.

A Viktor amúgy is tök jó név szerintem, összesen 2 Viktort ismerek, Mátét meg vagy 10-et.

2012. dec. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Tegnap hallottam egy nevet, ami megtetszett. Fábián.:)
2012. dec. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!