Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a dolga egy segédnek a...

NiXy1995 kérdése:

Mi a dolga egy segédnek a kutyakiképzésben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Kutyakiképző szeretnék lenni és érdekel az őrző védő kiképzés is, minden érdekel ezzel kapcsolatban. 17/L
2013. jan. 21. 20:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

ma 21:26

Hihetetlen, hogy nem vagy képes értelmezni,a mit többen leírtak. A segédelés nem egyenlő egy étel elkészítésének a receptjével. Holott még ott is vannak változatok. Menj el iskolákba és nézz. Ez a legtöbb, amit megtehetsz .

2013. jan. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
63%

Tessék! Itt az alkalom egy kis ismeret megszerzésére:

[link]

2013. jan. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
21:27 ere voltam kíváncsi köszönöm a választ! 21:52 ide nem tudok elmenni Kaposvári vagyok. Kaposvár környékén nem indul ilyen szeminárium??
2013. jan. 21. 21:59
 14/21 anonim ***** válasza:

Az ilyen fajta szemináriumok igen ritkák. Van, amikor külföldit hívnak meg előadónak.Általában ott tartják, ahol a rendező szervezet működik.

Ha ennyire röghöz kötött vagy, keress iskolát Kaposváron , vagy a környékén, és menj ki a hétvégeken látni és okosodni.

2013. jan. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Te, én meg annyira szeretnék egy kétfedelűvel repülni, de repülőtér csak 40 kilóméterre van innen. Majd náyron elmegyek, de addig mondjatok már el légyszi mindent amit a repülőkről tudtok!

Ne haragudj, de az ember vagy akar valamit, és akkor bizony végigböngészi a netet, elolvas mindent a kutyákról amit talál, és elmegy a legközelebbi kutyaiskolába, vagy nem akarja és azt hiszi, hogy a gyakorikérdések.hu lesz a megfelelő oldal arra, hogy néhány kommentben megtanuljon valamit, amit más egy élet alatt sem tanul meg teljesen.


A legtöbb kutyasuliban nyáron szünet van amúgy, tehát lehet, hoyg mégis át kéne ezt gondolnod kicsit jobban!

Egyébként ahhoz, hogy normális kutyasulit találj, Zalaegerszegig, vagy Pécsig el kéne menned, ezt elismerem, hogy messze van. Nyáron pesten elég sok szeminárium van, talán érdemes feljönnöd.

2013. jan. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam h most mindent megtanulok csak egy párdolgot szerettem volna megtudni mert a szüleim iskola mellett nem engedik a kutyasulit és mivel 17 éves vagyok még a szüleimmel élek nem engedik h más hová menjek csak Kaposvárra. Annak sem örültek h kutyakiképző akarok lenni (persze lesz más szakmám is tudom h ebből nem lehet megélni)
2013. jan. 21. 22:43
 17/21 anonim ***** válasza:
Egyáltalán van kutyád?
2013. jan. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Amikor az embernek ilyen vágyai vannak, akkor előfordul, hogy tenni is kell érte valamit. Például messzebbre utazni a szemináriumra, időt és pénzt fordítani rá, energiát fektetni a tanulásba és a kutatásba, stb.
2013. jan. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Kaposvári vagyok én is, van 2 kutyasuli is, de jól gondold meg hogy melyikbe mész. Nekünk azt mondták egyikben, hogy a 7 hónapos bull terrier csakis szájkosárban, és szöges nyakörvben vehet részt a foglalkozáson. Sztem ez felháborító! Nem mellesleg párom a rendőrségénél kutyakiképző, szokott segédelni is, de siralmas ami a suliban folyik...
2013. jan. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
igen van kutyám nagyon engedelmes őt én képeztem ki úgy h nem voltunk kutyasuliban egyszer sem.
2013. jan. 22. 13:57
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!