Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Öreg és süket kutyát lehet...

Öreg és süket kutyát lehet még tanítani?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mire akarod tanítani? egy kukkot sem értene a parancsaidból.

Az öreg és süket kutyát CSAK szeretni kell!!

Nálad öregedett meg? ha igen,már nincs mire tanítanod, ha nem, akkor minden tiszteletem a tiéd,hogy még gondoskodsz egy hűséges,öreg barátról.

Én biztosan szeretgetném annyira,hogy a hátralévő idejét csak szeretetben töltse.Biztosan megérdemil:))

2009. aug. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kutyák életük végéig tudnak tanulni, de szerintem nem nagyon éri már meg egy öreg kutyát zaklatni ezzel, ha nem valami viselkedésproblémáról kéne leszoktatni, csak trükköket szeretnél neki tanítani, akkor szerintem ne vágj bele.
2009. aug. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk kézjeleket taníthatsz neki - ez hasznos mert így süketen is tudja mit kell csinálni (pl. ott maradni vhol, megállni a járda szélén, abahagyni az ugatást stb)
2009. aug. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehát a kutyák jobban értenek a kézjelekből állítólag, szóval kézjelekkel megpróbálhatod, csak légy vele türelmes, és mindí ismétlem MINDÍg adj neki jutifalatot amég nem tanulta meg teljesen a dolgokat, utána már csak néha.
2009. aug. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem se vágj már bele, szeresd őt a hátralevő idejében, másra nincs szüksége
2009. aug. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!