Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » TÖRZSKÖNYV VISSZAVONÁS?

Yukióóóó kérdése:

TÖRZSKÖNYV VISSZAVONÁS?

Figyelt kérdés
Ki tudja , hogy ha a kutyát nem lehet pároztatni , mert betegsége tovább öröklődik , akkor a tk vissza vonását a tenyésztőnek kell elintézni vagy nekem gazdának ?? Esetleg vissza kérhetném a tenyésztőtől a tk. árát ???
2012. szept. 5. 16:38
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
teljesen igazad van, és nem akartam szaporító lenni csak egy almot szerettem volna mielőtt ivartalanítottam volna és egyet meg tartottam volna ! tehát akkor ő egy be jegyzett szaporító volt ??!!! így jártam remélem más körül tekintőbb lesz és nem esik ebbe a csapdába mint én !!
2012. szept. 6. 12:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!