Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Friskies...

Mi a véleményetek a Friskies Junior tápról? Milyen minőségű?

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 14:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Sok benne a tartósító és a színezék és kevés a husi...
2009. júl. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Hááát....nem a legjobb :)

Igaza van az előttem szólónak,túl sok benne a színezék,és nem tartalmazza mindazt,amire szüksége lenne a kölyöknek.

Szerintem próbálkozz mással.

2009. júl. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
69%
Még nem kóstoltam!
2009. júl. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Hááát.... szerintem sem a legjobb. Próbáld ki a Royal Canin Kittent, vagy a Hill's kölyöktápot, azok tuti, hogy jók, és ráadásul finomak is. Vagyis csak gondolom, hogy finom lehet, mert az enyémek imádják.... :)))
2009. júl. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
Mi Purnia One juniort adunk neki, azok egész kis golyócskák és nagyon szeretni. A többi junioros nagyobb volt és ahogy ette, a szemek fele kipotyogott a szájából rágás közben és őfelsége azt már nem volt hajlandó "újra megenni".
2009. júl. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Mi is Purina One-t adunk neki és imádja!! A friskiesben kevés tápanyag, de annál több színezék van. Ami látszik is.. Sajnos!! Pedig a cicáknak mind1 hogy színezett e vagy nem!! :D
2009. júl. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Mi eukanuba puppy-t adunk neki,odavan érte.

Bár ez is, és az előbb felsorolt tápok nem az olcsó kategóriába tartoznak,de ilyenkor kölyökkorban fontos lenne erre ráfordítani,aztán ha majd nagyobb lesz a kutya,akkor lehet váltani gyengébb tápra.

Viszont olcsóbb kategóriába én a dog chow-t javaslom,mi nem egy kuyát feleveltünk azon,sőt a nagyok most is azt eszik,és teljesen jó.

2009. júl. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

Valóban nem a legjobb amit lehet kapni, de annyira nem is rossz mint ahogy a többiek írják, nincs mindenkinek havi 10-15 ezer forintja kutyatápra sőt gyanítom vidéken még mindig rengeteg olyan kutya él ami életében nem látott tápot pláne prémium minőségűt.

Az én kutyám pont ezen a tápon nőtt fel és gyönyörű jól izmolt erős egészséges felnőtt kutya lett belőle (boxer) ja és a tenyésztő javasolta (nem szaporító!) és nem azért mert olcsó hanem mert tapasztalatai szerint megfelelő (több prémium táp kipróbálása után).

2009. júl. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
amikor még kisebb volt a kutyus, mi pedigree húsosfalatokat, meg konzervet adtunk, aztán mindig több száraztápot tettünk bele, és 3 hét múlva, azaz most már egyedül, magában eszi a pedigree szárazeledelt, persze JUNIORT, és ez olcsóbb is, mint ez előzőválaszokban lévő, és ugyanolyan jó minőségű!! sőtt, ha ilyet veszünk, a pedigree pár forintot a kutyakaja árából menhyelyeknek ad!! nekem ennyi, ja és az én kutyám uszkár, törpe, vagyos nem az a kutya, aki mindent megeszik, és ez meg imádja
2009. júl. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Az én kutyám is ezt kapta kölyökként, de nem a legjobb, most Acanát kap, az sokkal jobb.
2009. júl. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!