Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudom megtanítani a...

Hogy tudom megtanítani a kutyámnak hogy támadjon?

Figyelt kérdés

Ma bejött a gázórás leolvasni vakkantott 2-őt és utána nem támadott neki,hát ez nekem nagyon nem tetszik hogy így járkálnak befele.


Hogy tudnám megtanítani a kutyámnak hogy ha bejönnek támadjon?

Szuka és 1 év 2 hónapos lesz.


Őrző védő tanfolyamra pénzem nincs valami otthoni módszer?

Előre is köszönöm



2012. jún. 5. 21:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Miért kellene megtámadja a gázórást?? Amúgy milyen fajta?
2012. jún. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%
Otthoni módszereket nem érdemes kipróbálni mert lehet idegbeteg lesz a szakszerűtlen kiképzéshez. Amúgy meg mi a francnak akarod hogy agresszív legyen?
2012. jún. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, az, hogy a jelenlétedben nem támad, nem azt jelenti, hogy amúgy sem őrzi a házat. Gondolj bele, végülis te beengedted a fickót, előfordulhat, hogy a kutya egyszerűen tiszteletben tartja a döntésedet.

Egyedül egyébként ne tanítsd támadni egyáltalán, mert ha elrontod, akkor egyrészt veszélyes lehet a kutya, másrészt meg sokkal nagyobb baj, ha nem tudod leállítani, mint az, ha el se kezd támadni. Vagy képzetesd szakemberrel, vagy fogadd el, hogy a kutyád nem perfekt házőrző. Amúgyis, ha védeni akarod a házat, riasztót vegyél, azt nem tudják megmérgezni.

2012. jún. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Rotti,

De épp ez az én nem engedtem be magától jött be a gázórás és semmit se csinált a kutya

2012. jún. 5. 21:38
 5/20 anonim ***** válasza:
Hogyhogy, nyitva volt az ajtó: És meg sem ijedt? Azért még nagyon fistsl s kutya.
2012. jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
fiatal
2012. jún. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltétlen attól függ milyen fajta egy kutya. Lehet egy roti is jámbor nem feltétlen támadó. Nekünk egy palota pincsink van és hát nem igazán jönnek be tőle a kapun. :)

Vagy van egy bernáthegyi-golden retriever mixem hiába nem olyan a "fajtája" nem fog tudni tőle bejönni senki mert elég hamis.

A rotit otthon elég veszélyes "tanítani " ilyenekre mivel könnyen megvadulhat. Ahogy mondják szerintem is szakemberre bízd vagy zárd kulcsra a kaput/ajtót.

2012. jún. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nyitva volt,és nem félt bejönni,hát én utána kezdtem gondolkozni hogy ne hozzak-e egy kaukázusit mert most tudnék ingyen törzskönyvel hozni.
2012. jún. 5. 22:02
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
Én őszintén nem tudom, mit vársz a kutyától, amíg te arra sem vagy képes, hogy zárva tartsd a saját kapudat...
2012. jún. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Mondjuk én értem, hogy idegesít a dolog, ugyanis én pont azért vettem két kutyát, mert besurranó tolvaj járt nálunk... az egyik vadászkutya, a másik őrző-védő. A vadászkutyától nem is várom el, de másodiknak jó és sokat eltanul a németjuhásztól. Én őrző-védő tanfolyamra fogom hordani, de a hajlam amúgy is erősen benne van. Munkavonalas.
2012. jún. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!