Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy Bichon Havanese...

Szeretnék egy Bichon Havanese kiskutyát, honnan tudom hogy megbízhatok-e a hirdetőben?

Figyelt kérdés
Elsö kutyusom lenne,egyáltalán nem vagyok tapasztalt kutyatéren és szeretném ha minden rendbe lenne a kiskutyával.Most találtam egy hirdetést(sajnos kisvárosban lakok ahol elég ritka ez a fajta nehezen találok eladó kiskutyát),de azt nem írta oda hogy törzskönyvvel vagy anélkül,meg hogy megvannak-e a kiskutya oltásai,féreghajtás.Foglalót is kérne a kutyusért hogy biztosan elvisszük-e.30 000 Ft amúgy a kutyus.Szerintetek megbízhatok benne?
2009. júl. 1. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt mindent magtalálsz. Olvasd el a "Szaporito vagy Tenyésztő?" részt.

30 000 Ft nagyon kevésnek tünik egy jó helyről való havanese-ért.

2009. júl. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

attól függ,hogy akarod-e kiállításra vinni?

mert ha hobbi kutya lesz és nem fedeztetsz vele,nem hozol le tőle almot és ivartalanítod,akkor akár egy ilyen helyről is lehet jó kutyát venni,aki azonban nem alkalmas tenyészkutyának..

de persze ki lehet fogni egy beteges,rossz idegrendszerű kutyát is..


itt nézd meg a Hogy érzi jól magát menüponton belül az Egészség részt,és figyeld a szülők lábát,mozgását stb..


és főleg azt,hogy hogy tartják!

ha vágott szőre vana,kkor osha nem megy kiállításra kutya,hiába mondja a tulajdonos..

a törzskönyvet is vedd meg,ha van!!


[link]

2009. júl. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Amúgy csak hobbi szinten szeretnék kutyát tartani:)
2009. júl. 1. 21:25
 4/6 anonim ***** válasza:

akkor örökbefogadás?

nem is hinnéd mennyi kistestű fajtatiszta(havanese,bolognese,shih-tzu,lhasa apso stb..)kutya van állatvédő szervezetnél,akik oltva,chippezve,ivartalanítva adják örökbe őket,ideiglenes befogadóktól,ahol a kutya megfeleleően van szocializálva,nevelve stb..

2009. júl. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát az az igazság,hogy már körülnéztem és a környékünkön sehol nem találtam ilyen fajtájú kutyát csak nagyobbakat.:S
2009. júl. 2. 11:57
 6/6 anonim ***** válasza:

itt néz körül az állatvédő egyesületek hírdetési között:

[link]

2009. júl. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!