Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megbízhatók ezek a tesztek?

Megbízhatók ezek a tesztek?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 12. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez az LH teszt nem jött be. Most rendeltem wondfo-t, hátha az működik is. A one step terhesteszt annyiból bejött, hogy mindig - volt és nem is volt eddig baba, szóval téves pozi nem lett sosem nálam. De itt olvastam olyat, hogy más teszt már pozi amikor a one step még mindig nega. Szóval fene tudja, tégy egy próbát max nem válik be neked se.
2011. jan. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor én vagyok az ellenpélda. Volt egy rakat ovutesztem, meg pár hcg. Ovutesztelésbe kezdtem volna, mert már untam a hőgörbézést, nem jött össze a bébi. Megvettem a teszteket, elkezdtem használni, de középidőben 7. ciklusnaptól a 17.-ig. Nem volt +, és ez a görbén is látszódott, hogy nincs ovu. Na, gondoltam, ez egy ilyen hónap. Aztán egyszercsak felszökött a görbe, és ott is maradt. Késői ovum volt (1 héttel). Szóval valóban jót mutatott az ovuteszt, hogy akkor amikor teszteltem, nem volt még ovum. Aztán gondoltam, miért ne jósolnék vele, a hcg-t sajnáltam, abból kevesebb volt. A 9!!!. dpo-n halványan + lett a jósteszt (ovu), 10. dpo-n már a hcg is halvány 3 lett. Megvártam a nemvártat, meg rá egy hetet, elmentem a dokihoz, azt mondta, nem lát semmit, de én boldog voltam, tudtam, hogy van baba. Mondta aranyosan, hogy jöjjek vissza 3 nap múlva (volt már egy vetélésem, és szerintem sajnált tovább váratni). Visszamentem, és már ott volt a pöttyöcském, aki szombaton lesz fél éves. Úgyhogy igenis nagyon hamar kimutatja a teszt. Ja, és amikor ezen (10-es) már leugrott a tesztcsík a papírról, akkor a Gabriel (25-ös)még csak nagyon halovány volt.
2011. jan. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a wondfo-s tesztet vettem itt, az nagyon jó!

2011. jan. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Köszi harmadik, ebben a hónapban fogom kipróbálni, de jó olvasni jót róla.

2011. jan. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm. És kedves második, nagy gratula a kicsihez:)
2011. jan. 13. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!