Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Napi 3szor séta?

Napi 3szor séta?

Figyelt kérdés
Van egy 10 hónapos kisfiú miniyorkim. Napi 4szer-5ször megyünk sétálni/labdázni (panel lakásban lakunk). Sokan azt mondják hogy térjek át a napi 3szori sétára. Szerintetek elég lesz? Szobatiszta nagyon ritka ha történnek balesetek.. Szoval szerintetek elég lesz napi 3szor levinni? Köszi előre is :))
2012. ápr. 26. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Általában elég. Minden kutyának más igénye van, amit a gazdinak kell megfigyelnie. Azt tudni kell, hogy a kistestű kutyáknak gyorsabb az anyagcseréje, ezért lehet szükséges a többszöri séta.
2012. ápr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
szerintem igen,mivel miniyorki es nem kell neki sok mozgas
2012. ápr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van időd napi 5x akkor miért kéne áttérni a 3x-ra? Ez nem egy előírás, hogy hányszor kell levinni, igazából attól függ hogy neked hányszor van rá időd, a minimum legyen a 3 séta a max a határos ég. :)
2012. ápr. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ! :)
2012. ápr. 26. 16:06
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Bőven elég lesz az egyik barátnőm is ilyen helyzetben van ő napi egyszer viszi le a kutyát és még soha nem kakilt/pisilt be.
2012. ápr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó gratulálok a barátnődnek,aztán ha leáll a kutya veséje nézegethet!

Kérdező:

szerintem ne térj át.. Ha van időd miért ne vihetnéd le ennyiszer? Mi is 5x megyünk le egy nap pedig 2 éves a kutyám és pincsi szóval ő is csak 5 kiló! Szerintem ez a norma,3 szerintem kevés.. Túl sokat kéne tartogatnia!

2012. ápr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan hülyét kapok az idióta válaszolóktól, akik szerint a yorki nem igényli a sok mozgást, és elég neki napi 1 séta.

Egy kutya akkor érzi jól magát, ha kb. a fél napot a szabadban töltheti. Miért kellene áttérni kevesebb sétára, ha kedved is és időd is van rá?

Én a yorkimmal 10-15 kilométeres túrákat szoktam tenni, aki vígan végig ugrálja az egész utat, miközben a legtöbb nagytestű már csak vonszolja magát.

2012. ápr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!